آخرین خبر/ در بازی Mr Meat: Horror Escape Room شما باید به خانه ترسناک و تسخیر شده یک قاتل زنجیره ای بروید و سعی کنید فرد زندانی شده را نجات دهید. اولین کار شما این است که راهی برای ورود به خانه قاتل روانی پیدا کنید و سپس با جمع آوری مدارک و سرنخ های لازم به بخش های دیگر خانه بروید و هرجایی که ممکن است این زندانی در آن مکان باشد را بگردید. برای این کار شما باید آیتم های زیادی مثل کلیدهای مختلف و ابزارهای گوناگون را پیدا کنید و با تلفیق آیتم ها در مکان های مناسب، راه حل پازل ها و معماهای بازی را کشف کنید.

اما مراقب باشید قاتل سریالی به محض اینکه متوجه حضور شما شود به سمتتان حمله کرده و با یک ضربه شما را از پای در خواهد آورد. او می تواند صدای پای شما را بشنود پس باید سعی کنید بدون سر و صدا (به صورت آهسته و نشسته) حرکت کنید و از دید او مخفی بمانید! در این بازی حتی می توانید با سلاح های مختلف به سمت قاتل روانی حمله کنید و صحنه های اکشن خلق کنید.

بازی Mr Meat: Horror Escape Room توسط Keplerians Horror Games تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این بازی تاکنون بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 4.2 از 5 توانسته رضایت مخاطبان را جلب نماید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 106 مگابایت برای اندروید و 305.2 مگابایت برای iOS
سبک: تفننی
رده سنی: +12 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم