مجله پلازا/ در بازی Time Surfer ماموریت شما گشت و گذار در سراسر جهان است. موانع زیادی وجود دارد که باید از بین آن‌ها پرش کنید و این خود باعث سختی بازی می‌شود. شما باید زمان بین پرش‌های خود را مدیریت کنید که البته کار سختی است. یکی از ویژگی‌های خوب این بازی توانایی آن در به عقب گرداندن بازی در صورت باخت شماست! می‌توانید با خرج کردن Time Powerهای خود (که در طی مراحل در قالب جواهرات سبزرنگ قابل جمع آوری هستند) به چند ثانیه عقب‌تر برگردید و اشتباه خود را جبران کنید. در بازی‌ کیک‌ها حکم پول را دارند و اگر جمع کنید قادر به خرید چیزهای مختلف هستید.

در این بازی دو نوع مانع کلی وجود دارد. یکی از این نوع موانع شما را می‌کشد. شما باید از موانع نوع دیگر با پرش عبور کنید. همچنین می‌توانید حلقه‌های سیاره در آسمان را پایین بکشید و از نوارهای سرعت برای افزایش سرعت خود استفاده کنید و عناصری را جمع آوری کنید که باعث جذب خود به خود جواهرات به شما شوند. همانطور که چالش‌های درون برنامه ای را انجام می‌دهید، می‌توانید حیوانات مختلفی را خریداری کنید. این حیوانات خانگی که با کیک‌ها خریداری می‌‌شوند، هرکدام قدرت خاصی به شما می‌دهند (قدرت‌هایی چون سرعت بیشتر، دوام بیشتر و …)

بازی Time Surfer توسط Kumobius برای اندروید تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این بازی تاکنون بیش از 500 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و در آنجا با کسب امتیاز 4.3 از 5 توانسته است رضایت کاربران را جلب نماید.


نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0 و بالاتر
حجم: 28 مگابایت
سبک: تفننی
رده سنی: +7 سال

لینک دانلود
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم