زومیت/ برنامه Todo Task Reminder Pro + Widget یک برنامه‌ی کاربردی برای تهیه‌ی فهرستی از کارهای مهم روزانه است که ویژگی‌های خاصی را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. این برنامه به کاربر امکان می‌دهد که کارهای روزانه‌ی خود را به‌همراه عنوان، توضیحات، تاریخ و عکس یادداشت کند و کارهای مهم‌تر را برای نمایش روی ویجت اختصاصی اپلیکیشن تنظیم کند. ویجت این برنامه قابلیت تغییر اندازه و کنترل دارد و کاربر خواهد توانست بدون بازکردن اپلیکیشن ازطریق ویجت نیز برخی ویژگی‌ها را استفاده کند. همچنین این برنامه امکان بکاپ‌گیری از عملیات را فراهم می‌کند تا در صورت نیاز بعدا بتوان از آن استفاده کرد.

یکی از ویژگی‌هایی که موجب تمایز این برنامه نسبت به سایرین می‌شود، فرایند بعداز اعلان است. فرض کنید کاری را برای یادآوری تنظیم کرده‌اید و در تاریخ مربوطه انجام نمی‌شود، شما می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Unfinished، دوباره امکان تنظیم تاریخ و اعلان را داشته باشید و زمانی‌که کار را انجام دادید، آن را بایگانی کنید. از سایر ویژگی‌های برنامه Todo Task Reminder Pro + Widget می‌توان به افزودن میان‌بر در بخش اعلان‌های گوشی اشاره کرد؛ همچنین به‌وسیله‌ی این برنامه می‌توانید فعالیت‌های خود را با دیگران به‌ اشتراک بگذارید. رابط‌ کاربری برنامه نیز به‌گونه‌ای نوین و امروزی طراحی شده است تا حس بهتری را برای کاربر ایجاد کند. البته، کاربران می‌توانند باتوجه‌به سلیقه‌ی خود تم برنامه را تغییر دهند و نکته‌ی دیگری که در زمینه‌ی طراحی باید از آن یاد کرد، پشتیبانی از حالت تاریک برای استفاده در محیط‌های کم‌نور است.

توجه کنید که این برنامه فقط برای مدت محدودی در گوگل پلی رایگان شده است و بعد از آن به حالت پولی خود باز خواهد گشت پس اگر قصد دانلود دارید تسریع کنید.

برنامه Todo Task Reminder Pro + Widget توسط Kewitschka تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است، این برنامه تاکنون بیش از 100 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 4.4 از 5 توانسته رضایت مخاطبان را جلب کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 7.2 مگابایت
سبک: بهره وری
رده سنی: برای تمام سنین

لینک دانلود