ویجیاتو/ موتور سواری Trial در دنیای واقعی به عنوان یکی از خطرناک‌ترین و ریسکی‌ترین ورزش‌های حال حاضر شناخته می‌شود. بسیاری از طرفداران موتورسواری از ترس آسیب‌های احتمالی و صدمات سنگین ناشی از سقوط و تصادف با موتور سیکلت نمی‌توانند جرئت لازم برای تمرین کردن در این رشته را به دلشان راه دهند. به همین خاطر است که بازی‌های ویدیویی مانند ابرقهرمانانی دوست‌داشتنی وارد می‌شوند تا هیجان ناشی از حضور در چنین مسابقاتی را برایتان تداعی کنند.

فارغ از تمام عناوین Trial حاضر روی موبایل، با بازی‌های ساده و ناشناخته‌ای مواجه می‌شویم که کمی از عناوین بزرگ این رشته ورزشی ندارند. ساخته استودیو Eugeny Butakov یعنی Psebay نه تنها کمی از بازی‌های شناخته شده موبایلی در این سبک ندارد، بلکه با تکیه بر برخی ویژگی‌ها و خصوصیات خود این پتانسیل را دارد تا بهتر از آنان هم ظاهر شود. مهم‌ترین فاکتوری که در برخورد با Psebay نظرتان را به خودش جلب می‌کند، فضای سیاه و سفید و مخوف بازی‌ است. چیزی که قبل‌ها در عناوینی مانند Limbo یا Inside تجربه کرده بودیم.

از طرفی فیزیک بازی کاملا واقع‌گرایانه نیست و به واسطه حضور مکانیزم چرخش محیط، برخی مواقع با رسیدن به موقعیتی خاص شاهد چرخیدن محیط اطرافتان خواهید بود. این همان چالشی است که با پیشروی در Psebay کار را برایتان ساخت‌تر می‌کند و موجب می‌شود بارها ببازید و مرحله را تکرار کنید تا درنهایت بتوانید به خوبی از پس موانع پیش رویتان بربیایید. صحبت از باختن شد پس بهتر است بدانید اصول و پیش‌نیاز رد شدن از برخی مراحل Psebay این است که ببازید. چرا که برخی حوادث و اتفاقات بازی شما را بار اول سورپرایز می‌کنند تا در دفعات بعدی، با هشیاری بیشتری در مسیر حرکت کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 45 مگابایت


*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - iOS*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم