گیم اسکن/وقتی صحبت از بهترین شاتگان بازی Call of Duty: Modern Warfare می‌شود، انتخاب‌های متفاوتی وجود دارد اما در نهایت، یکی از آن‌هاست که از بقیه پیشی می‌گیرد: Origin 12. در اوایل روزهای عرضه Modern Warfare، شاتگان Modern Warfare 725 به میزان قابل توجهی قدرت بیشتری از بقیه داشت اما بعد از اصلاحاتی، دیگر هیولایی که قبلا بود نیست. در گیم اسکن خواهیم گفت که چرا Origin 12 بهترین شاتگان در این بازی است و چند کلاسی (Loadout) که می‌توانید با آن بسازید را شرح می‌دهیم.

ساده بخواهیم بگوییم، Origin 12 شاید روی کاغذ، کمترین آسیب (Damage) را داشته باشد، اما نیمه-خودکار بودن آن به لطف سرعت شلیک بالا، کاملا این مساله را پوشش می‌دهد. وقتی که خودتان را در موقعیت مبارزات نزدیک قرار دهید و سعی کنید جلوی صورت دشمنانتان دربیایید، متوجه این صحبت ما خواهید شد!

هر شاتگانی روی نقشه‌های کوچکی مثل Rust ،Shoot House و البته Shipment برای شما برتری به ارمغان خواهد آورد. اما اگر هدف شما رسیدن به طرح دمشق (Damascus) است، استفاده از Origin 12 در Shipment این امر را به سرعت عملی می‌کند و شما برای آن، تعلقاتی (Attachments) لازم خواهید داشت که به شما کمک کند بدون هدف گرفتن، تیراندازی کنید، زیرا نشانه گرفتن فقط سرعت‌تان را کمتر می‌کند.

https://instagram.com/game_scan/