گیم اسکن/شاید از ابتدای اختراع کامپیوترها، الان یکی از بهترین زمان‌ها برای زنده بودن و تجربه‌ی گیمینگ با آن‌هاست! به‌خصوص که گیمرهای PC دیگر مجبور نیستند برای بازی کردن فقط از ماوس و کیبورد استفاده کنند. حال قابلیت این را داریم که کنترلرهای Xbox One خود را به کامپیوتر وصل کنیم. اگرچه ممکن است که این ایده برای هر کسی مناسب نباشد، اما افراد بسیار زیادی وجود دارند که ترجیح می‌دهند هنگامی که در حال اجرای بازی‌های مورد علاقه خود هستند به جای ماوس و کیبورد، دسته در دست بگیرند و با آن کاراکتر خود را هدایت کنند.

آموزش کامل در www.gamescan.net

وصل کردن کنترلر Xbox One به کامپیوتر، اصلا کار سختی نیست، اما با این حال، دستورالعمل‌ها می‌توانند کمی گنگ و نامشخص باشند. اگر در وصل کردن دسته خود به کامپیوترتان به مشکل برخوردید، ما یک راهنمای ساده و آسان را برای کمک به شما در اتصال به دستگاه خود آماده کرده‌ایم.

برای این‌که به شما کمک کنیم تمام بازی‌های کامپیوتری مورد علاقه خود را با دسته محبوب Xbox One بازی کنید، ما این آموزش ساده و قدم به قدم را در گیم اسکن برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم. قبل از این‌که شروع کنیم، باید بدانید که برای انجام این کار، سه راه وجود دارد: USB، اتصال بی‌سیم (Wireless)، و یا بلوتوث (Bluetooth). همچنین باید اطمینان حاصل کنید که کنترلر شما به آخرین نسخه نرم‌افزار سیستم آپدیت شده است.

https://instagram.com/game_scan/

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم