گیم اسکن/بازی Watch Dogs: Legion یک اکشن ماجراجویی و سندباکس است که در لندنی آینده‌نگرانه جریان دارد. بازی دارای فضاسازی سایبرپانکی است اما رقیبی برای عناوینی مانند سایبرپانک ۲۰۷۷ محسوب نمی‌شود. بلکه بازی شبیه به GTA است که البته سعی در متفاوت بودن دارد. دو بازی اول سری واچ داگز آن‌چنان عالی نبودند. اما به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان سعی دارند با نوآوری‌هایی بزرگ، این‌بار محصول خود را بهتر کنند. بنابراین همراه گیم اسکن باشید تا ببینیم در این بازی جدید به چه چیزی دست خواهیم یافت.

www.gamescan.net

کلیات داستان بازی هنوز درباره همین است که سیستم‌عامل ctOS همه چیز را تحت نظر خود دارد و شما باید به عنوان گروه DedSec شهر را از این سیستم‌عامل پلید پاک‌سازی کنید. کنترل دولت بر انگلستان و به‌خصوص، لندن از دست رفته است و حالا شهر به وسیله گروه‌های خلافکاری سازمان‌یافته و شبه نظامیان و … اداره می‌شود.

شما به عنوان عضوی از گروه مقاومت باید این دیکتاتوری ترس را برکنار کنید و آزادی را به مردم بازگردانید. بازی‌های واچ داگز همیشه یک شخصیت اصلی داشته‌اند اما این‌بار بازی، تنها یک قهرمان ندارد. این دفعه، تمام شهر، بخشی از شخصیت‌های بازی هستند. در این نسخه، هرکسی را که ببینید می‌توانید به گروه مقاومت خود بیافزایید. از رفته‌گر خیابان گرفته تا مأمور پلیس اسکاتلندیارد و حتی پیرزنی که به عنوان عابر پیاده می‌بینید و به‌طور کلی هر فردی قابل استخدام است.

https://instagram.com/game_scan/

شما این‌بار هم یک تلفن همراه همه کاره دارید که مشخصات افرادی که می‌بینید را مثل نسخه‌های قبل برای شما نمایش می‌دهد. اما این سری، جزییات نمایش داده شده خیلی بیشتر است. اطلاعاتی از قبیل نام، شغل، املاک، مقصد سفر، توانایی‌های ویژه جسمانی و سن که با توجه به آن‌ها می‌توانید انتخاب کرده که کدام شخص را به گروه خود اضافه کنید.در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم