گیم اسکن/شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرده است که بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint در یوپلی (Uplay) رایگان است. این عنوان برای تجربه در کل این آخر هفته رایگان خواهد بود، بدین معنی که بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند همین حالا دانلود و شروع به بازی کنند.

www.gamescan.net

این نسخه‌ی رایگان بازی به شما امکان دسترسی به جدیدترین محتویات Breakpoint را می‌دهد. بنابراین، شما به‌روزرسانی جدید مربوط به هوش مصنوعی هم‌تیمی‌هایتان و همچنین حالت Immersive را تجربه خواهید کرد. به‌طور طبیعی، شما قادر خواهید بود پیشرفت خود را یک بار پس از خرید بازی، انتقال دهید. این دومین باری است که بازی Ghost Recon Breakpoint در آخر هفته رایگان می‌شود. اولین مورد در مارس ۲۰۲۰ اتفاق افتاد. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint یک عنوان تیراندازی سوم شخص است و بازی در یک دنیای متنوع، خصمانه، مرموز و متنوع جریان دارد که می‌توانید به‌صورت انفرادی یا چهار نفره در آن بازی کنید. بازی‌بازان منطقه‌ی Auroa را چه در جاده ای و هم به صورت خارج از جاده، در هوا، زمین و دریا کشف خواهند کرد.

https://instagram.com/game_scan/

بسیاری از بازی‌بازان به دلیل نداشتن محتوا و ویژگی‌های جذاب لازم در هنگام انتشار از این بازی انتقاد کردند. علاوه بر این تیم توسعه‌دهنده‌ی این عنوان سعی کرده با انتشار به‌روزرسانی‌های اصلی و اجرای ویژگی‌های جدید، لذت تجربه‌ی‌ بازی را بهبود ببخشد. همچنین شایان ذکر است که این بازی اکنون از API Vulkan پشتیبانی می‌کند، خصوصیتی که می‌تواند به نفع برخی تنظیمات رایانه‌های شخصی باشد.به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar