گیم اسکن/ بعد از آن که تماشای شگفتی‌های فناورانه‌ی این دنیای واقعی-مجازی جدید را به پایان رساندید، به نکاتی نیاز خواهید داشت که به شما کمک کنند تا در آن مستقر شوید. نه، منظور ما این نیست که به شما بگوییم چگونه یک پیتزای کامل را در حالی که هدست خود را (خیلی با احتیاط) روی سر خود گذاشتید، نوش جان کنید یا به شما پیشنهاد بدهیم که درس رو کنار گذاشته و فقط بازی کنید! فقط چیزهایی که وقتی برای اولین بار قدم در شهر ۱۷ (City 17) گذاشتیم آرزو می‌کردیم می‌دانستیم را به شما در گیم اسکن می‌گوییم.آموزش کامل در www.gamescan.net


مهمات، به‌خصوص برای شاتگان‌تان، یک کالای نسبتاً گران‌بها در Half-Life: Alyx هستند. بنابراین آن را بر روی جعبه‌های چوبی بی‌گناه یا آن بارنکل‌های آزاردهنده چسبیده به سقف‌ها هدر ندهید. آن جعبه‌های شکستنی که معمولا شامل رزین یا خشاب هستند، می‌توانند به راحتی با یک مشت محکم، یک دستی خرد شوند. برای بارنکل‌ها هم، با این‌که در ابتدای بازی زشت و ترسناک به نظر می‌رسند، معمولا می‌توانید حواس آن‌ها را برای آرام از کنارشان رد شدن با پرت کردن یک قوطی نوشابه خالی، یک بطری پودر لباسشویی یا اگر کسی اطرافتان نبود یک مخزن گاز زیبا و انفجاری، پرت کنید.

از رزین‌هایی که به سختی پیدا می‌شوند، هوشمندانه استفاده کنید. زدن همه آن‌ها در اولین گزینه‌های موجود، سایت‌های لیزری و رفلکس واقعا وسوسه کننده است، اما بازی به ندرت به ظرافتی نیاز دارد که خواستار آن نوع دقت باشد. در عوض، این گوگولی‌های درخشان خود را برای ظرفیت مهمات و خشاب عوض‌کن خودکار شاتگان ذخیره کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar