گیم اسکن/بازی FIFA 20 سال گذشته منتشر شد و مورد انتقاد شدید بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. این بازی در حالتی منتشر شد که باگ‌های بسیاری در بخش Career Mode و تورنمنت‌های دیگر مشاهده می‌شد. همچنین بخش جدید فوتبال خیابانی نیز نتوانست بازی‌بازان را از حالت پرطرفدار Ultimate به سمت خود جذب نماید.

الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قرار است بازی FIFA 21 را علاوه بر پلتفرم‌های نسل هشتم، برروی کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس عرضه نماید. اما این که چه تغییراتی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی اعمال شده، هنوز اعلام نشده است.جزییات کامل در www.gamescan.net


FIFA 21 در تاریخ ۱۸ مهرماه ۱۳۹۹ (۹ اکتبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه‌های Champions یا Ultimate را پیش‌خرید کرده باشند، می‌توانند سه روز زودتر و در تاریخ ۶ اکتبر این بازی را تجربه کنند. همچنین اگر اشتراک Origin Access Premier را داشته باشید، می‌توانید بخش Trial بازی را از تاریخ ۱۰ مهر (۱ اکتبر ۲۰۲۰) تجربه کنید.

حتما متوجه شده‌اید بازی FIFA 21 کمی دیرتر از حد معمول عرضه می‌شود. نسخه‌های FIFA در سال‌های اخیر معمولاً در اواخر ماه سپتامبر منتشر می‌شدند. ممکن است این تاخیر به خاطر شیوع بیماری COVID-19 باشد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم