ویجیاتو/ World War Polygon هرچقدر که در بیان داستان‌ها و حوادث جنگ جدی عمل می‌کند، در تصویرسازی آن کوتاه آمده و خود را محدود به چهارچوب ایجاد شده توسط بازی‌سازان دیگر نمی‌کند. درواقع به همین خاطر است که کاربران به چنین تجربه متفاوتی روی خوش نشان می‌دهند و با آغوشی باز به استقبالش می‌روند.

در خلال حوادث و رویدادهای مربوط به جنگ جهانی دوم، شما در نقش سربازی از جبهه متفقین آموزش‌های نظامی را می‌گذرانید تا آماده حضور در میدان نبرد شوید. بازی با بخش آموزشی شروع می‌شود و بدون معطلی شما را با ساز و کار سلاح‌ها و نحوه استفاده از آنان آشنا می‌کند. World War Polygon در قید و بند انتقال یک تجربه واقع‌گرایانه نیست و این مسئله نه تنها از ظاهر بازی، بلکه از مکانیزم‌ها و سیستم گان‌پلی آن نیز کاملا قابل فهم است.

سپس این شمایید و واقعه مربوط به ساحل نرماندی که فیلم Saving Private Ryan آن را به زیبایی به تصویر کشید و بارها و بارها در بازی‌های ویدیویی دیده‌ایم. البته این بار حضور در این ساحل کذایی و رویارویی با نیروهای دشمن به سبک World War Polygon، حال و هوای خاص خود را دارد و به هیچ عنوان تکراری و خسته کننده نیست. هرکدام از ماموریت‌ها گوشه‌ای از حوادث جنگ جهانی دوم را بازگو می‌کنند و لوکیشن‌های مخصوص به خود را دارند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 57 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم