زومجی/ Alley یک بازی جذاب و سرگرم کننده با محیطی تاریک و روشن است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به ثبت رکورد بسیار هیجان انگیز باشد!

بازی اندروید و آیفون Alley با گیم‌پلی منحصر‌به‌فرد خود، اجازه می‌دهد تا رکوردهای بسیاری ثبت کنید. داستان بازی در مورد دختری است که از کابوس‌ها رنج می‌برد. بازیکنان مأموریت دارند تا دختر تنها را از دل تاریکی‌ها و مسیرهای پیچ در پیچ عبور دهند. آن سوی مسیری که در آن قرار گرفته‌اید نوری است که باعث می‌شود دخترک از محیط اطراف خود هراسی نداشته باشد.

با اجرای بازی، مستقیم وارد شب اول می‌شوید. در هنگام هدایت دخترک نکات لازم برای پشت سر گذاشتن چالش‌ها نیز گفته می‌شود. مسیری که در اولین‌بار می‌بینید بسیار ساده بوده و خبری از چالش‌های مراحل بالاتر نیست. پس از این وارد منوی ساده‌ای می‌شوید که با چند گزینه اساسی طراحی شده است. برای ثبت رکورد روی دکمه Play ضربه بزنید تا وارد شب اول شوید. گفتنی است که با نگه داشتن یکی از انگشتان دستتان روی صفحه باعث حرکت کردن دخترک می‌شوید. با جدا کردن انگشت هم دخترک از راه رفتن می‌ایستد. اما باید در یاد داشت که شخصیت بازی مدت زیادی در حالت ساکن زنده نمی‌ماند. با ساکن ماندن قلب دخترک به‌صورت تند تند شروع به زدن می‌کند و به‌نظر اخطاری جدی به بازیکنان را می‌دهد که من درحال مردن هستم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 49 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم