آخرین خبر/ Let’s Create! Pottery 2 – سفالگری 2 که دومین قسمت از مجموعه بازی های Let’s Create! Pottery است، یک بازی تفننی و عنوانی ساخته شده از روی قسمت اول بازی می باشد.

کلیت بازی به ساخت و آماده سازی کوزه ها و ظروف زیبای سفالی مربوط می شود. برخلاف دیگر بازی های این سبک، دست شما در Let’s Create! Pottery 2 بازتر است. این بازی دارای دو بخش کلی است که بخش اول شامل ساخت و شکل دهی به گل های خشک نشده روی یک دستگاه سفالگری مربوط می شود.

در این بخش از بازی Let’s Create! Pottery 2 کار شما این است تا در هر مرحله از بازی، طرح هایی که به شما نمایش داده می شود را بسازید. در این قسمت هم تنها کار مهم و اصلی شما شکل دادن به گل ها با نگه داشتن انگشت روی صفحه خواهد بود. بعد از اینکه موفق شدید طرح ها را درست مثل عکس های نشان داده شده در بیاورید، نوبت به بخش دوم می رسد. بخش دوم بخش طراحی های ظاهری، رنگ بندی ها و نقاشی های روی بدنه کوزه ها و ظروف سفالی است. در این قسمت که بیشتر از اینکه بخواهد چالش برانگیز باشد بخشی آرامش بخش و به نوعی امتیازی است، شما می توانید از بین ده ها مدل مختلف چیزی که مطابق با سلیقه تان است را انتخاب کنید و یا طرح درخواست شده خود بازی را از بین طرح های پیش فرض انتخاب کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 81 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم