زومجی/ Dream Hospital‌ نام یک بازی استراتژی و جذاب است که به خوبی شما را با پیچیدگی‌های مدیریت یک بیمارستان آشنا می‌کند.

بازی‌ اندروید و آیفون Dream Hospital یک اثر مدیریت محور در سبک شبیه‌سازی است که هدایت یک بیمارستان را به بازیکن می‌سپارد.

بازی موبایل Dream Hospital تلاش می‌کند تا امکانات و بخش‌های مختلف یک بیمارستان واقعی را به‌طور کامل به تصویر بکشد. از داروخانه و آزمایشگاه گرفته تا موارد بسیاری دیگر مانند اتاق عمل، درون بازی جای گرفته‌اند. بازی آنقدر شما را با آیتم‌ها و امکانات مختلف سرگرم می‌کند تا دیگر متوجه گذر زمان نشوید. در لحظه‌ی شروع بازی موبایل Dream Hospital تنها بیمارستان کوچکی را می‌بینیم که امکانات زیادی را دارا نیست‌ و این شما هستید که باید با مدیریت خود، به بیمارستان رونق ببخشید. پیش‌تر گفته شد که بازی روند ساده‌ای دارد؛ اما بازهم مسائلی وجود دارد که باید به درستی آن‌ها را مدیریت کنید. مدیریت فضایی که در اختیار دارید، یکی از بخش‌های مهم بازی است. چرا که اگر به خوبی این فضا را مدیریت نکنید، مجبور می‌شوید که هزینه‌های زیادی را برای افزایش فضای بیمارستان، صرف کنید. هرچند که درنهایت، بالاخره مجبور به خرید مکان‌های‌ جدید برای گسترش بیمارستان خود خواهید شد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر

حجم: 94 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم