زومجی/ روایت The Mooseman در رابطه با مردی است که قادر به دیدن بعد ماورایی است. شما باید همراه‌با این مرد پی روایت جذاب آن باشید.

در بازی اندروید و آیفون The Mooseman شما در نقش مردی که توان دیدن دو بعد عادی و ماورایی دارد، قرار می‌گیرید. داستان بازی درست از جایی آغاز می‌شود که در جمع تعدادی انسان‌ تصمیم به یک ماجراجویی تنها می‌کنید. البته این حرکت به یک هدف دارد و باید تا انتهای روایت بازی آن را دنبال کنید و تنها راه فهمیدن کامل داستان بازی خواندن متن‌های زیاد در طول مسیر بازی است.

متن‌های درون بازی درواقع تنها راه فهمیدن داستان بازی است و اگر از خواندن آن‌ها صرف‌نظر کنید، عملا با داستان بازی آشنا نخواهید شد و فقط سرگرم محتوای دیگر بازی می‌شوید. این متن‌ها درکنار آیتم‌های مختلفی از درخت‌‌ها و مجسمه‌‌ها قرار دارند و می‌توانید با قرار گرفتن درکنار‌ آن‌ها متن‌هایی را که به زبان روسی هستند بخوانید. البته یک سری متن نیز به سر راه‌تان ظاهر می‌شوند که آن‌ها نیز برای درک بهتر داستان اهمیت خاص خود را دارند.


در زمان‌هایی که وارد بُعد ماورایی می‌شوید یک جمجمه گوزن به سر شما اضافه می‌شود و همنچین محیط اطرافتان دچار تغییرات همچون اضافه شدن مسیری برای راه‌های مسدود می‌شود. همگی این تغییرات به قدری جذاب و دقیق طراحی شده است که مخاطب را تا انتهای بازی همراهی می‌کند. بطورکلی بازی از نظر محتوا داستانی و بصری به خوبی عمل کرده است و گیمر حسابی سرگرم خودش می‌کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر

حجم: 31 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم