زومجی/ Rebel Cops یک بازی استراتژی با نبردهای تاکتیکی و نوبتی است که داستان مأمورهایی را روایت می‌کند که به‌دنبال برقراری عدالت و نابودی جرم و جنایت هستند.

Rebel Cops یک بازی تاکتیکی است. بدین‌ صورت که هریک از اعضای تیم شما به‌صورت محدود در محیط قابل حرکت است. ازاین‌رو قبل از حرکت دادن آن‌ها، باید بدانید که چه هدفی دارید. همچنین در بعضی از محیط‌ها، دشمنان در نزدیکی شما قرار دارند. قرار دادن اعضای تیم در نزدیکی سنگرها یا مکانی که سایر دشمنان قادر به دیدن شما نباشند، یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی بازی به‌حساب می‌آید. بااین‌حال بازی موبایل Rebel Cops جزو آن دسته از بازی‌هایی است که شیوه‌های مختلفی را برای بازی کردن دراختیار شما قرار می‌دهد.

اگر علاقه‌مند به مخفی کاری هستید، می‌توانید به‌صورت مخفیانه به دشمنان نزدیک شوید، با شوکر الکتریکی آن‌ها را سرنگون و در انتها دستگیر کنید. این در حالی است که بازی به شما اجازه می‌دهد تا از همان ابتدا به خلافکاران شلیک کنید و آن‌ها را از بین ببرید. دراین‌میان اشاره کنم که به‌هنگام شلیک کردن، مکانیسمی برای بازی تعبیه شده است که دقت شلیک شما را نشان می‌دهد. ازاین‌رو می‌توانید متوجه شوید که موقعیت فعلی اعضای تیم، به شما می‌گوید که به چه نقطه از بدن هدف و با چه دقتی شلیک خواهید کرد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 6.0 و بالاتر

حجم: 42 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم