ویجیاتو/ Axes.io توسط استودیو CASUAL AZUR GAMES ساخته شده و توانسته در این مدت بیشتر از ۱۰ میلیون دانلود روی فروشگاه پلی استور داشته باشد. البته نمی‌تواند تاثیر پسوند .io روی موفقیت مارکتینگ بازی را نادیده گرفت. بهرحال عناوین بزرگی مانند Hole.io و… توانسته‌اند طی مدت زمان فعالیت خود تاحدودی نام این پسوند را برای مخاطبین جا بیاندازند تا هروقت و هرجا آن را دیدند متوجه شوند پای یک رقابت آنلاین ساده و کوتاه درمیان است.

Axes.io بی‌شباهت با Archero نیست. البته از نظر گیم‌پلی دو بازی با یکدیگر تفاوت فاحشی دارند، اما از نظر بصری و سیستم ارتقاء کارکتر کاملا مشابه یکدیگرند. مانند تمام بازی‌های بتل رویال دیگر، به همراه چند کاربر دیگر وارد محیط می‌شوید. خبری از لوت کردن نیست و پیش از ورود به رقابت، اسلحه مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید. گستره اسلحه‌های بازی زیاد است و همانطور که از نام بازی مشخص است عمدتا شامل اشکال مختلفی از تبر می‌شود! 

هر تبر قابلیت خاص خود را دارد که می‌تواند روی رقابت شما موثر باشد. اگر از این قابلیت‌های موثر نیز برخوردار نبودید نیازی به نگرانی نیست. مانند Archero با گرفتن امتیاز در حین بازی کردن (از طریق کشتن دیگران یا جمع کردن xp از روی زمین) لولتان بالاتر می‌رود. با رسیدن به هر لول می‌توانید از بین سه قابلیت خاصی که به شما معرفی می‌شود یکی را انتخاب کنید. این قابلیت‌ها می‌توانند میزان سلامتی یا آسیبتان را افزایش دهند، اثری خاص و مخرب به اسلحه‌تان اضافه کنند یا شما را در برابر نوعی خاص از آسیب‌ها مصون نگه دارند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 83 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم