زومجی/ Dirt Bike Unchained یک بازی موتورسواری رالی است که بازیکنان در جریان آن باید برای کسب اعتبار مسابقه دهند و پیروز شوند.

با شروع بازی موبایل Dirt Bike Unchained، وارد بخش آموزشی می‌شوید؛ جایی‌که نحوه‌ی بازی کردن و مکانیسم‌های بازی به شما آموزش داده می‌شود. ساختار Dirt Bike Unchained به‌گونه‌ای است که تنها با یک انگشت خود می‌توانید آن را تجربه کنید و سیستم هدایت موتور بازی گسترده نیست. البته این گسترده نبودن به‌ هیچ‌وجه بدین معنی نیست که تیم سازنده سهل انگاری کرده است، بلکه سعی کرده با ساده‌ترین مکانیسم‌ها، بهترین تجربه را ارائه دهد. نحوه بازی کردن بدین صورت است که با شروع بازی، باید انگشت خود را در پایین صفحه‌نمایش فشار دهید تا موتورسیکلت شما آماده حرکت کردن شود. همانند اکثر بازی‌های آرکید ریسینگ و موتورسواری، نحوه گاز دادن شما قبل از شروع مسابقه، مورد مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر پدال گاز را در محدوده سبز رنگ قرار دهید، شتاب شما در شروع مسابقه بیشتر است و می‌توانید از همان ابتدا از رقبا پیشی بگیرید یا از آن‌ها عقب نمانید. این در حالی است که شروع بد می‌تواند به ضرر شما تمام شود.

به‌عبارتی هوش مصنوعی هدایت موتورسیکلت شما را برعهده دارد و بازیکن، تنها به‌واسطه گاز دادن یا گاز ندادن، می‌تواند عملکرد خود را در طول مسابقه تغییر دهد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 89 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم