ویجیاتو/ اگر میان انتخاب برند یا اسمی جدید و یک نمونه شناخته شده قرار بگیریم، دست روی نمونه‌ای می‌گذاریم که حداقل یک بار در گذشته نامش را شنیده‌ایم. درخصوص بازی‌های موبایلی نیز همیشه ذهن ما سراغ موردی می‌رود که نامش به گوشمان خورده یا اسم و رسمی برای خودش فراهم کرده باشد.

CarX Highway Drive همان روایت قدیمی را بازگو می‌کند. داستان راننده‌ای گمنام اما زبردست که تلاش می‌کند با پیروزی در مسابقات خیابانی اسم و رسمی برای خود دست و پا کند. طبیعی است که این پروسه از ماشین‌های ساده شروع می‌شود و به مرور زمان ختم به سوپر اسپورت‌های گران‌قیمت می‌شود. مسابقات از تنوع بالایی برخوردارند و قرار نیست دائما درگیر یک لوپ ثابت شوید. مسابقات بازی شامل یک رقابت چهار نفره مبنی بر خارج شدن آخرین نفر از مسابقه، یک رقابت برای رسیدن به انتهای مسیر در زمانی محدود و درنهایت رقابتی دو نفره بین شما و باس فایت مرحله می‌شود.

کنار بخش داستانی می‌توانید وارد مسابقات آنلاین نیز شوید. رقبایتان طبق سابقه و مهارتتان انتخاب می‌شوند. سیستم رنک‌بندی بازی مانع از این می‌شود که با کاربرانی که سوپر اسپورت‌هایی قدرتمند زیر پا دارند با شما هم‌مسیر شوند. البته مد نظر داشته باشید که درآمد حاصل از این مسابقات خیابانی آنچنان چشمگیر نیست و نمی‌توانید زیاد روی آن حساب کنید. اما بخش داستانی بازی با منطقی معقول پیش می‌رود و به شما اجازه می‌دهد تا به مرور زمان بتوانید درآمد کافی برای خرید یک ماشین جدید یا ارتقاء ماشین فعلیتان کسب کنید.

یکی از نکات مثبت CarX Highway Drive همین بخش ارتقاء آن است. مانند دیگر عناوین ریسینگ موبایلی با گزینه‌های محدودی مثل موتور، هندلینگ، ترمز و… روبه‌رو نیستید. قطعات متنوعی از هر اتومبیل پیش روی شما قرار می‌گیرند تا بتوانید به دلخواه هر یک را خواستید برای ارتقاء دادن انتخاب کنید. ارتقاء ماشین‌ها امری حیاتی محسوب می‌شود.

نسخه اندروید مورد نیاز:  5.0 و بالاتر
حجم: 490 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم