آخرین خبر/ Idle Tower Miner – Mine and Build – معدنچی برج ساز عنوان یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Pixel Keep برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. Idle Tower Miner – Mine and Build دارای یک گیم پلی بسیار ساده است که از المان های آیدل و کلیکر استفاده می کند. این بازی توانسته است با ارائه یک گیم پلی جذاب و سرگرم کننده، تجربه یونیکی را به ارمغان بیاورد و بدون شک نام خودش را در میان بهترین بازی های حال حاضر مارکت اندروید قرار دهد.

مکانیزم گیم پلی این بازی ها بسیار ساده هستند و شما می توانید به راحتی روی مبل خانه خودتان لم دهید و با کلیک کردن در بازی پیش روی کنید. این بازی هم از شما می خواهد دقیقاً همین کار را انجام دهید. همانطور که احتمالاً از نام بازی حدس زده اید، شما در نقش یک معدنچی هستید که ماموریت دارد به اعماق زمین نفوذ کند و سنگ های معدنی را جمع آوری کند و بزرگترین برج جهان را بسازد. اما این تازه اول ماجراست. شما می توانید با هر طبقه ای که می سازید پول دریافت کنید و به ثروتمند ترین معدنچی جهان هم تبدیل شوید. فکر می کنید به چه میزانی از سنگ های معدنی احتیاج دارید و به چه اندازه ای می توانید برج خوتان را بالا ببرید؟ برای پاسخ به این سؤال می توانید به کلنگ وفادار تان مراجعه کنید! در این بازی شما یک کلنگ در اختیار دارید که به واسطه آن می توانید کار های معدن و ساخت و ساز خودتان را انجام دهید. اما این کافی نیست و به تنهایی قادر نخواهید بود همه کار ها را انجام دهید. به همین دلیل با استفاده از پول هایی که از ساخت طبقات به دست می آورید می توانید کارگر استخدام کنید تا به شما کمک کنند.

به این ترتیب، حتی زمانی هم که از بازی Idle Tower Miner – Mine and Build خارج می شوید و کاری انجام نمی دهید کارگران به کار کردن خودشان ادامه می دهند و کار را پیش می برند و شما را پولدار تر می کنند. برج شما می تواند تا فضا هم بالا برود و هیچ محدودیتی وجود ندارد. علاوه بر این، هر از چندگاهی می توانید در بازی صندوقچه به دست بیاورید و آیتم هایی مثل کلنگ های جدید داشته باشید تا با آنها بازی کردن جذاب تر شود. این کلنگ ها به همراه ارتقاء هایی که می توانید انجام دهید باعث می شوند در هر ۱۰ مرحله لول شما افزایش پیدا کند و ضریب پول دریافتی تان بیشتر شود.

نسخه اندروید مورد نیاز:  4.4 و بالاتر
حجم: 53 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم