آخرین خبر/ Piffle یک بازی آرکید بسیار زیبا در سبک بازی های پازل – فکری از استودیوی بازیسازی HIPSTER WHALE برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

در این بازی شخصیت پیفل در حال بازی با دوست خود در حیاط خانه اش می باشد که ناگهان دکتر بلاک دوست او را می دزدد و بلوک های بسیار زیادی را در مسیر خود قرار می دهد تا پیفل نتواند به دنبال او بیاید. حال پیفل باید با استفاده از گربه خود به بلوک هایی که در حال نزدیک شدن به او هستند ضربه بزند تا قبل از رسیدن آنها به او، آنها را منفجر کند. با نشانه گیری دقیق تمام بلوک های موجود در راه خود را در سریع ترین زمان ممکن نابود کنید تا هرچه سریع تر از سرزمین های بسیار زیاد و خطرناک عبور کرده و به دکتر بلاک برسید و در نهایت دوست تان را نجات دهید.

نحوه اجرای این بازی بسیار ساده می باشد و با استفاده از یک انگشت برای نشانه گیری انجام می شود. بیش از 300 مرحله جذاب منتظر شما خواهند بود تا با نابودی بلاک ها با استفاده از امکانات موجود راه خود را برای رسیدن به دکتر بلاک باز کنید. همچنین گرافیک زیبا و دوست داشتنی این بازی آن را برای کودکان بسیار مناسب کرده است تا در محیطی جذاب به پر کردن اوقات فراغت خود مشغول شوند.

نسخه اندروید مورد نیاز:  4.4 و بالاتر
حجم: 90 گیگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم