ویجیاتو/ Harmony: Relax Melodies با بهره گرفتن از قدرت جادویی موسیقی کاری می‌کند که حتی فکر کردن و زل زدن به نمایشگر تلفن همراه هم شیرین و سرگرم کننده باشد.

تمامی معماهای Harmony: Relax Melodies از قانونی بسیار ساده پیروی می‌کنند که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم؛ تصویر آینه‌ای. در هر مرحله از بازی دایره‌های رنگی و خط‌های سفید رنگی در صفحه‌ای مربعی شکل و خانه به خانه مشخص شده‌اند. هر خط حکم یک آینه را دارد و وظیفه شما نیز مشخص کردن انعکاس هر دایره با توجه به موقعیت آینه است.

هر چند ایده کلی معماها ساده به نظر می‌رسد اما Harmony: Relax Melodies با شیب بسیار حساب شده و خوشایند سختی معماها را با اضافه کردن المان‌های جدید و تغییر آینه‌ها بیشتر می‌کند بدون آن که نه در حل آن‌ها احساس ناتوانی کنید و نه بیش از حد برایتان تکراری و آسان شود.

فارغ از صد‌ها مرحله متفاوت و جذاب بازی، زیبایی و هنر اصلی Harmony: Relax Melodies در استفاده از موسیقی و خلق تجربه‌ای آرامش‌بخش است که بی‌اندازه با گیم‌پلی فکری و معمایی بازی سنخیت و هماهنگی دارد.

به غیر از قطعه‌های زیبایی که در پس زمینه پخش می‌شوند، با انتخاب هر کدام از خانه‌ها نُت‌های زیبایی به صدا در می‌آیند که با اتمام هر مرحله ترکیب آن‌ها به ترانه‌های شنیدنی تبدیل می‌شود. جالب تر آنکه با رفتن به استیج‌های بالاتر می‌توانید حتی ساز موسیقی بازی را نیز تغییر داده و بین پیانو، سنتور و فلوت یکی را انتخاب کنید.

رنگ‌های آرامی چون سبز و آبی که در نقطه به نقطه رابط کاربری و محیط بازی به کا رفته نیز با موسیقی‌ شنیدنی بازی عجین می‌شود و نتیجه از هر دو لحاظ بصری و شنوایی، چشم‌ و گوش‌نواز است.

بنابراین هر زمانی هم که اسیر معماهای Harmony شدید، اتمفسر آرامش‌بخش بازی هیچ وقت اجازه نمی‌دهد این لحظات فرساینده یا آزار دهنده شود.

نسخه اندروید مورد نیاز:  5.0 و بالاتر
حجم: 65 گیگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم