ویجیاتو/ Flaming Core از لحاظ بصری حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و رنگ‌های به کار رفته در طراحی جزییات محیط به جرات چشم‌نواز هستند اما بازی بیشتر موفقیتش را مدیون طراحی درست مراحلش است. هر استیج خود به چندین مرحله تقسیم می‌شود که برای تمام کردن همه آن‌ها تعداد محدودی جان یا فرصت در اختیار دارید. استیج‌ها و مراحلشان هر دو به ترتیب و با شیبی منطقی سخت‌تر و به تدریج آیتم‌های جدیدی هم به بازی اضافه می‌شود.

استیج‌های اولیه Flaming Core به آن آسانی که احتمالا انتظارش را دارید، نیستند اما بعد از عادت کردن به گیم‌پلی در مسیر سربالایی خوبی قرار می‌گیرید که در عین سختی، مخاطب را پس نمی‌زند. تنها مشکل این است که برای تجربه هر استیج باید از آیتمی به نام باتری استفاده کنید که تمام شدن زودهنگام آن شما را تا حدودی به سمت پرداخت‌های درون برنامه‌ای سوق می‌دهد.

ایده کلی گیم‌پلی Flaming Core به هیچ وجه جدید نیست و نمونه مشابهش را بارها در بازی‌های دیگر تا به امروز دیده‌ایم. در هر مرحله باید با استفاده از انگشت توپ بازی را به هر جهتی که دوست دارید حرکت دهید و البته با اصابت به مواضع دشمن آن‌ها را نیز از بین ببرید. اما چاشنی جدید و مخصوص استودیو Habby برای این ایده تکراری، امکان تغییر جهت و حرکت دوباره توپ در هر لحظه و آرام شدن زمان در این لحظات است.

از آنجایی که آیتم‌ها و مواضع دشمنان نیز به سمت شما شلیک می‌کنند یا سد راهتان می‌شوند، بنابراین باید در مدت زمانی بسیار کوتاه تصمیم بگیرید و واکنش نشان دهید. ترکیب این گیم‌پلی سرعتی با تنوع خوب مراحل و دشمنان جدید به معجونی هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی تبدیل می‌شود که تا انتهای بازی لذت بخش است.

تعداد استیج‌ها و سختی تدریجی آن‌ها نیز خوشبختانه به قدری است تا Flaming Core بتواند مدت‌ها شما را درگیر خود کند. تنوع بالا و شیب ملایم و مناسب بازی تا انتها نیز اجازه نمی‌دهد تا زودتر از آنچه که باید از تجربه‌اش خسته شوید. به شکلی می‌توان گفت که Flaming Core تجربه بازی‌های خطی و مرحله‌ای دنیای کنسول و کامپیوتر را به سبک خودش در دنیای موبایل اجرا کرده و برای همین توصیه می‌کنیم شانس تجربه‌اش روی هر یک از دو پلتفرم اندروید یا iOS از دست ندهید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  5.0 و بالاتر
حجم: 85 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم