خبرگزاری کتاب ایران/ مسئول غرفه ایران در نمایشگاه کتاب سئول از استقبال خوب مخاطبان کره‌ای از آثار ایرانشناسی، تصویرگری و آثار استاد محمود فرشچیان خبر داد و گفت: مخاطبان کره‌ای با ورق زدن این آثار چنان محو آن می‌شوند که تا چند دقیقه کتاب را زمین نمی‌گذارند و فقط به آن نگاه می‌کنند.
مراد خزایی، مسئول غرفه ایران در نمایشگاه کتاب سئول اظهار کرد: خوشبختانه در این چند روز استقبال از غرفه ایران بسیار خوب بوده است و علاقه‌مندان کره‌ای از کتاب‌های انتشارات شباویز که به کره‌ای منتشر شده است، استقبال بسیار خوبی داشته‌اند.
وی ادامه داد: همچنین استقبال از کتاب‌های فریده خلعتبری(نشر شباویز) که توسط انتشارات Luk Books منتشر شده، بسیار خوب است. برخی بازدیدکنندگان وقتی به غرفه ایران می‌آیند، چنان محو آثار ایرانشناسی، آثار تصویرگری و آثار استاد فرشچیان می‌شوند که بیش از 15 دقیقه فقط یک کتاب را ورق می‌زنند و به آثار آن نگاه می‌کنند.
مسئول غرفه ایران در نمایشگاه کتاب سئول در توضیح توافقات انجام شده در این نمایشگاه گفت: روز گذشته توافقی میان موسسه نمایشگاه‌های ایران و مسئولان نمایشگاهی تایوان انجام شد که بر اساس آن مقرر شد تا تایوان و ایران در نمایشگاه‌های کتاب یکدیگر حضور داشته باشند و کشور میزبان غرفه رایگان در اختیار کشور مهمان قرار دهد.
خزایی در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار کرد: همچنین حدود یک ساعت پیش با حضور سفیر ایران در کره از سه کتاب «قانون اساسی ایرانی به زبان کره‌ای»، «تاریخ ایران و پرشیا» و «دیوان اشعار پارسی» رونمایی شد که اخبار تکمیلی این اتفاق به زودی از طریق رسانه‌ها در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar