مهر/ کتاب خاطرات ناصر ملک‌مطیعی به قلم این بازیگر قدیمی به زودی توسط انتشارات کتابسرا منتشر و راهی بازار نشر خواهد شد.
این کتاب توسط ملک‌مطیعی نوشته شده است. وی از ابتدا تا مقطعی که بیماری و کسالت موجب درگذشتش شد، به کار نوشتن این کتاب مبادرت داشت تا جایی که بیماری مانع از این کار شد و با معرفی انتشارات کتابسرا، پژوهشگری به نام امین فرج‌پور به ملک‌مطیعی معرفی شد و گفتگوها و مصاحبه‌های پایانی کتاب را انجام داد.

عنوانی که ملک‌مطیعی برای کتاب انتخاب کرده، «ناصر ملک مطیعی» است و برای آماده‌سازی آن، هر روز چند ساعت را به نوشتن اختصاص داده بوده است. او در این کتاب، درباره زندگی و خاطراتش از سال‌های پیش از انقلاب تا سال‌های اخیر را روایت کرده است.

در حال حاضر، تهیه و تدوین مطالب کتاب به پایان رسیده و بارگزاری و آماده‌سازی تصاویر کتاب در دستور کار قرار دارد. صفحه‌بندی نیز یکی از مراحل در دست انجام این کتاب است که سال گذشته مجوز انتشارش صادر شده و قرار است تا چندی دیگر منتشر شود.

انتشارات کتابسرا، همچنین کتاب دیگری را درباره تاریخ پادشاهی عربستان،‌ آماده چاپ دارد که عنوانش «خاندان سعود» است و به قلم سعید ک.ابوالریش نوشته شده است. بازگردانی کتاب به فارسی هم به طور مشترک توسط کامل حلمی و منوچهر هدایتی خوشکلام انجام شده است.

این کتاب هم در حال گذراندن مراحل پایانی آماده‌سازی پیش از چاپ است و مجوز چاپش نیز صادر شده است.
کتاب «آوای نام‌ها از ایران‌زمین» اثر پری زنگنه هم از جمله آثار این ناشر است که به تازگی به چاپ سیزدهم رسیده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar