خراسان/ اوضاع جوری شده‌است که وقتی کسی اعتراف می‌کند ول کنش به چشم‌هایمان اتصالی کرده خراب شده، باید در شبکه‌های مجازی سوژه‌اش کنیم تا به اولین تعمیرکار مجاز «اتصالی ول کن» مراجعه و مشکل را حل کند. لابد طرف گارانتی و ضمانت‌نامه «ول کن» هم ندارد، هرچند که ما مطمئن هستیم قطعه «ول کنش» رجیستر نشده و قاچاق است. چند سال پیش همین یک جمله می‌توانست شما را پای سفره عقد بکشاند. شما در فقر و بیماری و مریضی با کسی که ول کنش به چشم‌هایتان اتصالی کرده، خراب شده، زندگی می‌کردید؛ تا آخر عمر هم احساس می‌کردید ورژن فارسی «اینگرید برگمان» کازابلانکا هستید.
شرایط ازدواج در دنیای جدید تغییر کرده است. حتی تهدید به داشتن خواستگار سمج هم کیس‌های ازدواج را به تکاپو نمی‌اندازد. در این شرایط حتی اگر با فردی که ول کنش به چشم‌هایتان اتصالی کرده، خراب شده، برخورد کردید، ضمن رعایت اصول اخلاقی متذکر شوید که اهل این سوسول بازی‌ها نیستید. از او درباره شغل اصلی‌اش، غیر از اتصالی کردن به چشم‌هایتان بپرسید و فیش حقوقی‌اش را هم ببینید. از طرف بخواهید دوباره موجودی حساب بانکی‌اش را چک کند. در بیشتر موارد می‌بینید که در مواضعش تجدیدنظر می‌کند و با یک قطعه چینی جایگزین مشکل اتصالی «ول کنش» را به‌طور کامل رفع می‌کند.
ازدواج کردن این روزها به یک مقوله کاملاً تخصصی تبدیل شده است. شما خود طرف را با «ول کن» و اتصالی‌اش در بانک گرو هم بگذاری، دو میلیون وام نمی‌توانی بگیری. چه برسد به این که با این حرف‌ها بتوانید یک زندگی مشترک را جمع‌ و جور کنید. ضمن احترام به سلایق شما، موارد زیادی از این اتصالی‌ها هر روز و شب در خیابان‌های شهر گزارش می‌شود. اگر موردی پیدا کردید که بعد از سه دهه زندگی مشترک متصل بماند و به این سادگی‌ها دیسکانکت و قطع ارتباط نشود، همین حالا می‌توانید به‌‌عنوان یک شخصیت حقیقی تاثیرگذار ثبت ملی‌اش کنید. برای رسانه‌ای کردن باقی فرایند اطلاع‌رسانی، یک صفحه مجازی هم برایش دست‌ و پا کنید. اگر همچنان متصل به شما باقی ماند، آن‌وقت می‌توانید طرف را به عنوان کاندیدای سیمرغ «ول کنش به نگاهتان اتصالی کرده، خراب شده»ترین مورد عاشقانه تاریخ معرفی کنید. شاید بعد از طی این فرایند اداری، حالا بتوانید طرف را در بانک گرو بگذارید و دو میلیون تومان وام بگیرید.

نویسنده: مهدیسا صفری‌خواه

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی