ایرنا/ آخرین دستاوردهای منتشرشده پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارائه می‌شود.
درنمایشگاه کتاب امسال بیش از 150 عنوان از آثار منتشرشده پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در اختیار علاقه‌مندان و پژوهشگران فرهنگ و هنر قرار گرفته است.
غرفه پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در شبستان، راهرو 25 غرفه 321 آمادگی میزبانی از پژوهشگران حوزه فرهنگ و هنر است.
«جامعه‌شناسی فوتبال در بافتی جهانی»، «تحلیل فرهنگی»، «پیوستاری در قرآن»، «مدل‌های فرهنگی»، «ایدئولوژی، اتوپیا و سینما»، «از سیاستگذاری تا سنجش فرهنگی»، «جامعه‌شناسی بنیادگرایی»، «مبنا و فرجام اخلاق در اندیشه کانت»، «تمنای رفتن (بررسی میل به مهاجرت به خارج در میان ایرانیان)»، «در خانه برادر (بررسی وضعیت پناهندگان افغانستانی در ایران)»، «روان‌شناسی سیاسی»، «رسانه و سیاست در دنیای در حال جهانی‌شدن»، «موسیقی و مالکیت فکری»، «هزار و یک شب در سینمای قرن 21»، «درآمدی بر جامعه‌شناسی مصرف»، «مجموعه جستارهایی در ارزش‌ها و نگرش‌های ایرانیان» و «تا خداوند معراج‌ها (واکاوی ماهوی معراج در نگاشته‌ها و نگاره‌ها)» عناوین آثاری است که امسال برای اولین بار در نمایشگاه کتاب ارائه شده‌اند.
همچنین کتاب‌های «تکوین نهاد مرجعیت تقلید شیعه»، «مطالعه عصب‌شناختی سینما» و «دیالوگ دراماتیک در قرآن کریم» کتاب‌های تازه‌ای هستند که همزمان با نمایشگاه کتاب از سوی انتشارات پژوهشگاه منتشر شده‌اند.
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت 98 در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود. ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب 10 صبح تا 8 شب است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید