ایبنا/ رمانس یا داستان عاشقانه یکی از ژانرهای پرطرفدار در طول تاریخ ادبیات جهان بوده و همانطور که آمارها نشان می‌دهد این نوع از داستان‌ها در سال 2016 به گفته آمارها بیش از 23درصد از کل فروش کتاب‌های داستان در بازار کتاب آمریکا را به خود اختصاص داده است و شاید به خاطر همین آمارها دو خواهر اهل شهر لس‌انجلس تصمیم می‌گیرند کتابفروشی اختصاصی فروش این داستان‌هارا افتتاح کنند.

لی و بی کوچ (leah & Bea Koch) دو خواهر اهل لس‌انجلس هستند که می‌گویند از زمان تاسیس این کتابفروشی در سال 2016 توانستند مشتری‌های ثابت بسیاری را دست و پا کنند. آنها در سال 2016 کتابفروشی ریپد بادیس (Ripped Bodice) را تاسیس کردند که تنها به فروش داستان و رمان‌ عاشقانه مشغول است.

فضای کتابفروشی این دو خواهر شاید شبیه قصه‌های والت‌دیزنی باشد. آنها از هر وسیله‌ای برای تزئین کتابفروشی و مناسب کردن آن برای مشتری‌های خود هستند که معمولاً خانم‌های جوان هستند. آنها می‌گویند این یک شغل نیست بلکه علاقه شخصی آنها در فروش کتاب‌ها و داستان‌های عاشقانه است. هر نوع رمان و داستان عاشقانه که در بازار کتاب آمریکا منتشر شود، توسط این دو خواهر خریداری و در این کتابفروشی پیدا می‌شود.

خواهران کوچ می‌گویند آنها از وسایل ساده تزئینی و راه‌های جالب مثل آویزان کردن کتاب‌ها از سقف برای جذب مشتری‌ها استفاده می‌کنند ولی تجربه چند ساله آنها نشان می‌دهد مردم این نوع داستان‌ها را دوست دارند و حتی بسیاری از مشتری‌ها نمی‌توانند خوشحالی خود را از وجود چنین کتابفروشی در محله کالویر شهر لس‌انجلس پنهان کنند.

این دو خواهر کتابفروشی اعتقاد دارند آینده کتابفروشی‌ها باید به سمت اختصاصی شدن برود و مردم بتوانند کتاب‌های مورد نظر خود را در محلی خاص پیدا کنند.