عصر خودرو/ GAC اولين برند خودروساز چيني است که در طبقه اصلي نمايشگاه خودرو ديترويت غرفه اي را گرفته است.
اين شرکت اعلام کرده که اواخر سال جاري ميلادي يک مرکز تحقيق و توسعه در آمريکا به راه خواهد انداخت و قصد دارد ظرف سه سال آينده وارد بازار خودروي اين کشور شود.
GAC در نمايشگاه ديترويت 2017 با سه مدل جديد شامل يک کراس اوور هيبريدي کانسپت، يک SUV جديد و اولين خودرو الکتريکي خود حضور يافت.
کانسپت هيبريدي GAC بنام EnSpirit و SUV اين شرکت GS7 نام دارد و اين احتمال مي رود که نامزد اصلي خودروساز چيني براي اولين حضور در بازار آمريکا باشد.
خودروي الکتريکي GAC نيز GE3 نام دارد و اين شرکت مي گويد که بالاترين سطح تحقيق و توسعه مستقل مهندسي در کنار قابليت هاي فناورانه بي نظير در آن به کار گرفته شده است.
فنگ ژينگ يا رئيس شرکت GAC به خبرنگاران گفت: اميدوار است که اين شرکت تا سال 2018 خودروهاي خود را با استانداردهاي ايمني آمريکا سازگار کند. اما بي شک ما تا سال 2019 محصولات مان را به بازار آمريکا صادر خواهيم کرد.
زمانيکه GAC در سال 2015 با خودروي GS4 در نمايشگاه خودرو ديترويت حاضر شد، پيش بيني کرد که تا سال 2017 وارد بازار اين کشور خواهد شد. اما با حضور گسترده اين شرکت در نمايشگاه امسال و تاييد رئيس اين شرکت، به نظر مي رسد که GAC حداکثر تا 2019 در آمريکا به فروش خواهد رسيد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد