پرشین خودرو/ کابین های "فرست کلاس" هواپیما همیشه دارای امکانات و فضای بیشتر برای مسافران هستند و خدمات رسانی به آنان بهتر انجام می‌شود،
اخیرا شرکت هواپیمایی امارات با همکاری شرکت خودروسازی مرسدس بنز و طراحان خلاق آن، برای اولین بار از کابین‌های لوکس و منحصربه فرد خود رونمایی کرده است که می‌تواند یک محیط کاملا شخصی و تجربه کاملا متفاوت را برای مسافران "فرست کلاس" هواپیمای خود به همراه داشته باشد.

برای اولین بار، سال 2014 میلادی طراحان مرسدس بنز با کارشناسان شرکت هواپیمایی امارات در انگلستان ملاقات کردند. در این ملاقات، طراحان مرسدس بنز ایده‌های خود را برای طراحی لوکس کابین‌های "فرست کلاس" هواپیما ارائه کردند که مورد توجه کارشناسان شرکت هواپیمایی امارات قرار گرفت و تصمیم گرفتند که برخی از ایده‌های مرسدس بنز را که الگوبرداری شده از مرسدس بنز S کلاس بود، در هواپیماهای غول پیکر خود اجرا کنند. اولین ایده‌های لوکس مرسدس بنز برای کابین "فرست کلاس"، بر روی هواپیمای بوئینگ 777 شرکت هواپیمایی امارات اجرا شد که نتیجه آن جابجایی مرزهای لوکس کابین‌های "فرست کلاس" هواپیما در بین تمامی شرکت‌های هواپیمایی جهان بود که در نوع خود شگفت انگیز و خارق العاده هستند.

همانطور که در تصاویر می‌بینید، ایده مرسدس بنز یک اتاق کاملا اختصاصی در اختیار مسافران "فرست کلاس" شرکت هواپیمایی امارات قرار می‌دهند که صندلی‌های لوکس آن با الگوبرداری از صندلی‌های مرسدس بنز S کلاس ساخته شده است و می‌تواند به حالت "جاذبه صفر" برسد که کاملا در حالت افقی قرار گرفته و مسافران می‌توانند به طور کامل بر روی آن دراز بکشند و از سفر طولانی مدت خود لذت ببرند. علاوه بر این، عایق بندی اتاق بسیار خوب انجام شده و همچنین یک سیستم تهویه مطبوع اختصاصی برای هر اتاق در نظر گرفته شده است که مسافران می‌توانند بسته به نیاز و سلیقه خود، دمای محیط اتاق را تنظیم کنند تا لذت بخش‌ترین سفرشان را در هواپیمای بوئینگ 777 شرکت هواپیمایی امارات تجربه کنند. هرچند نور محیط قابل تنظیم بوده و می‌توان از شیشه‌های مجازی هواپیما لذت برد.

این تمام ماجرا نیست، زیرا شرکت هواپیمایی امارات برای مسافران "فرست کلاس" خود یک برنامه ویژه ترتیب داده است و علاوه بر یک سفر لوکس و راحت با هواپیماهای این شرکت، می‌توانند در فرودگاه دبی از ماشین‌های مرسدس بنز S کلاس برای رفتن به هتل استفاده کنند تا فضای لوکس مرسدس بنز حتی بر روی زمین همراه آنان باشد.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید