خودرو بانک/ نمایشگاه بین المللی دیترویت آمریکا از هفته آینده کار خود را آغاز می‌کند، به همین دلیل شرکت‌های بزرگ خودروسازی با رونمایی آنلاین از محصولات خود و یا انتشار ویدیو و تصاویر پیش نمایش، حضور خود را در این نمایشگاه بزرگ بین المللی تایید می‌کنند. حال یکی از شرکت‌های بزرگ خودروسازی که برنامه حضور در این نمایشگاه را دارد، کمپانی خودروسازی نیسان خواهد بود که روز گذشته با انتشار یک پیش نمایش ویدیویی نامفهوم و شلوغ، حضور خود در این نمایشگاه را تایید کرده و تصمیم دارد تا از یک خودروی کاملا جدید کراس اوور رونمایی کند.
همانطور که در انتهای مقاله خواهید دید، این کلیپ چیزهای زیادی نشان نمی‌دهد، اما در لابه‌لای خطوط قرمز رنگ و شلوغی بالای ویدیو، می‌توان یکسری نشانه از خودروی کراس اوور کاملا جدید نیسان مشاهده کرد که به احتمال زیاد، سورپرایز بزرگ نیسان برای نمایشگاه دیترویت خواهد بود که در حال حاضر اطلاعات دقیقی از آن ارائه نشده است.

باتوجه به این ویدیو و تصویری که از لابه لای آن بیرون کشیده شده است، می‌توان یک خودروی جدید مفهومی را شاهد بود که از چراغ‌های LED باریک در امتداد گلگیرهای آن استفاده شده و همچنین از یک جلوپنجره نسبتا بزرگ سود می‌برد که امروزه در اکثر خودروهای بازار و یا حتی خودروهای کانسپت آینده نگر مد شده است، پس چرا محصول جدید نیسان یکی از آنان نداشته باشد!
تکنولوژی احتمالی دیگر خودرو جدید نیسان، فناوری‌های رانندگی خودکار و همچنین ویژگی‌های پیشرفته ارتباطی است که در ویدیو به آن اشاره شده است. اما تنها پس از رونمایی رسمی از این خودرو در نمایشگاه بین المللی دیترویت، می‌توان به جزییات آن پی برد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar