عصر ایران/ شاهزاده ولز پیشتر میزبان برادر "ایلان ماسک" موسس کمپانی تسلا بود و قبل از آن هم تصاویر وی در حال راندن یک مدل S تسلا در فضای مجازی منتشر شد.
پرنس چارلز انگلیسی‌ها قصد دارد یک خودروی الکتریکی را به مجموعه کلکسیون خودروهای سلطنتی بریتانیا اضافه کند و همین راستا هر دو خودروی تسلا و "آی- پیس" جدید جگوار تست می‌کند.

این عضو خانواده سلطنتی بریتانیا از طرفداران خودرو است و در پارکینگ خود یک جگوار xj و آئودی A8 را دارد. چارلز همچنین نگاهی مشتاقانه به حفظ محیط زیست دارد و با استون مارتین BD6 خود که با سیستم ویژه‌ی سوختی کار می کند، هماهنگی کامل دارد. این خودرو می‌تواند انرژی خود را از روغن‌های مخصوص آشپزی تامین کند.

چارلز اینک گام بزرگتری برداشته و به دنبال یک خودروی تمام الکتریکی برای حفظ محیط زیست است. شاهزاده ولز پیشتر میزبان برادر "ایلان ماسک" موسس کمپانی تسلا بود و قبل از آن هم تصاویر وی در حال راندن یک مدل S تسلا در فضای مجازی منتشر شد. او همچنین در اوایل سال جاری در حال رانندگی با مدل پیش تولید نسل جدید "آی- پیس" جگوار دیده شد.

تیم ویلیام راننده چارلز نیز در خصوص تصمیم‌گیری کارفرمای سلطنتی خود بین یک برند آمریکایی و جگوار الکتریکی خبر داده است.
تلگراف نیز پیش از این در خصوص اضافه شدن یک الکتریکی تمام عیار به ناوگان سلطنتی این کشور خبر داده بود. احتمال انتخاب جگوار از سوی این عضو سلطنتی بیشتر است زیرا این خودرو سر و صدای کمتری داشته و از مواد با کیفیت‌تری نسبت به رقیبان ساخته شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar