عصر ایران/ این دو خودرو متعلق به زمان اولین رانندگی مادربزرگ‌های شما نیستند و تمام نسخه‌های نهایی آن با مدرن‌ترین فناوری کمک راننده ارائه می‌شوند و دارای یک سیستم اطلاعات و سرگرمی 3 اینچی لمسی هستند.
فولکس واگن در 13 سپتامبر خبر توقف خط تولید بیتل نمادین خود را اعلام کرد. این خودروسازی تصمیم تراژیکش را با ارائه نسخه نهایی se و sel جشن خواهد گرفت تا بیتلی که فردیناند پورشه طراحی برای اولین بار طراحی کرده اینچنین و پس از 80 سال با این خودرو پایان یابد.

بیتل پس از سه نسل و در طول 7 دهه، از دنیای خودرو خداحافظی می‌کند و همین امر باعث احساساتی شدن طرفدارانش می‌گردد.
هاینریش جی. ووبکن مدیر عامل شرکت بیتل در این خصوص گفت: خوشحالیم که پایان یک عمر موفقیت بیتل را با تولید دو خودروی ویژه در جولای 2019 جشن می‌گیرد.
نسخه نهایی در دو مدل کوپه و کانورتیبل موجود خواهد شد و مشتریان حق انتخاب دو رنگ در این خودروها را دارند. آبی صخره‌ای و بژ هاروستی.

این دو خودرو با مدرن‌ترین فناوری کمک راننده ارائه می‌شوند و دارای یک سیستم اطلاعات و سرگرمی 3 اینچی لمسی هستند. رادیوی XM سریوس، بلوتوث، دستیار کمکی کنترل صدا و سیستم یکپارچه سازی "کارنت" فولکس‌واگن بهره می‌برند.

استارت بدون کلید، پدال‌های فولادی و یک موتور 2 لیتری TSI از ویژگی‌های خودروهای 2019 بیتل هستند.
نسخه نهایی کوپه SE بیتل 2019 حدود 23 هزار 45 دلار آمریکا و مدل SEL آن 25 هزار و 995 دلار قیمت دارد. در مدل کانورتیبل نیز نسخه کوپه 27 هزار و 295 دلا ر و SEL حدود 30 هزار دلار به فروش خواهد رسید.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی