رپرتاژ آگهی/ قطعا حجم زیادی از بنزین خودروها در ترافیک های سنگین شهری دود می شود. طبق آمار اعلام شده در سال 95، هر سال حدود 4 هزار میلیارد تومان از منابع شهر تهران در اثر اتلاف سوخت هدر می رود.
ترافیک ها، علاوه بر اینکه وقت و انرژی زیادی از مردم می‌گیرند، حجم زیادی از بنزین خودروها را نیز تلف می‌کنند. این موضوع در شرایطی که همه چیز در حال گران شدن است و احتمال افزایش قیمت بنزین نیز می‌رود، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. اما چاره چیست؟ ساده‌ترین راه ممکن برای کاهش مصرف بنزین این است که اسیر ترافیک نشویم. برای اینکار بایستی با رصد کردن ترافیک، آن را دور زده و کوتاهترین مسیر را انتخاب کنیم. این امکان در مسیریاب بلد فراهم شده است تا مقصد خود را از مسیرهای کم ترافیک‌تر انتخاب کنیم. با مسیریاب بلد شناسایی طرح های زوج و فرد نیز امکان پذیر است. همچنین آدرس پرسیدن و پیدا کردن مسیر درست که یکی از دغدغه‌های اصلی رانندگان است با مسیریاب بلد به راحتی حل می شود.
مسیریاب بلد در مسافرت های نوروزی امسال نیز بهترین همسفر شما خواهد بود. پیدا کردن بهترین مسیر، محدودیت های سرعت جاده و دریافت اخطارهایی از جمله اعلام دوربین و ... برای جریمه نشدن تان از دیگر مواردی است که می تواند سفر خاطره انگیزی برایتان رقم بزند.
در چند سال اخیر، اپلیکیشن‌های متنوعی برای این منظور طراحی و مورد استفاده قرار گرفته‌اند اما اغلب برد جهانی دارند و ریز‌ و بم‌های خیابان‌ها و جاده‌های کشور خودمان را شامل نمی‌شوند.
مسیریاب بلد (دانلود نسخه اندروید)؛ اپلیکیشنی به روز و کامل است که بهترین مسیر ممکن برای رسیدن به مقصد تعیین شده را پیشنهاد می‌دهد و به صورت یک دستیار صوتی با ذکر نام خیابان و راهنمایی کامل مسیر، شما را از نگاه کردن به نقشه یا صفحه موبایل نیز بی‌نیاز می‌سازد. با نصب این اپلیکیشن می‌توانید در سراسر ایران مسیریابی کنید و از تمامی جزئیات مسیر خود از جمله؛ وضعیت ترافیک، محدوده طرح زوج و فرد، نمایش پلاک ساختمان‌ها و نقاط مهم و معروف( ایستگاه مترو و اتوبوس، مراکز درمانی، مراکز خرید، دانشگاه‌ها و...) با اطلاع باشید.
تمامی اطلاعات و قابلیت‌های این اپلیکیشن به صورت مداوم به‌روزرسانی می‌شود تا با جزئیات دقیق و معتبری خدمات خود را به شما ارائه دهیم.
با این اپلیکیشن، راه بلدِ جمع باشید. برای نصب کلیک کنید.