اسب بخار/ کیت بدنه “راکت بانی” نزد دوست داران خودروهای ژاپنی و گیمرها بسیار محبوب است. این تیونر بیش تر تمرکز خود را روی خودروهای ژاپنی از جمله تویوتا GT86 معطوف کرده است.

اما اکنون با انتشار رندرهای جدید، به نظر می رسد راکت بانی برای سوپرای نسل جدید هم برنامه هایی دارد. نسل جدید از خودروی اسپرت محبوب ژاپنی ها اکنون روزهای خوشی را پشت سر می گذارد. تویوتا سوپرای نسل جدید هنگام معرفی، هم با نظرهای مثبت و هم با نظرهای منفی رو به رو شد.

برخی معتقدند این خودرو نمی تواند جانشین بر حقی برای سوپرای MK4 افسانه ای باشد و برخی هم طراحی نسل جدید را
می پسندند. به هر حال تویوتا سفارش های فراوانی برای مدل جدید سوپرا دریافت کرده، به طوری که اکنون تدابیری برای فروش این نمونه در سال ۲۰۲۰ اندیشیده است. اما با معرفی نمونه جدید از یک خودروی محبوب ژاپنی همچون تویوتا سوپرا، این بهترین موقعیت برای تیونرهایی مانند Tra-Kyoto است که بتوانند روی نمونه جدید مانور دهند.

Tra-Kyoto که مالک برند راکت بانی است، به تازگی پروژه جدید خود برای تویوتا سوپرا را معرفی کرده است. این پروژه شامل یک کیت بدنه Wide-Body می شود که به سوپرا ظاهری جذاب و خشن می بخشد. در رندرهای منتشر شده از سوی راکت بانی، کیت بدنه بسیار پهن این شرکت شامل اسپویلر بزرگ عقب، زیربندی با ارتفاع کم و رینگ های مخصوص دیده می شود.
این قطعه ها با استفاده از دیفیوزر و سیستم اگزوز اسپرت تکمیل می شوند. راکت بانی نام این خودرو را پاندم سوپرا (Pandem Supra) گذاشته است. تاریخ دقیق عرضه این کیت هنوز مشخص نیست، اما به احتمال زیاد طرف داران باید چند ماه برای خرید این کیت بدنه جذاب انتظار بکشند.
تویوتا سوپرا پهن تر می شود؛ معرفی کیت بدنه جدید راکت بانی مخصوص سوپرا
با وجود این که سوپرای جدید به تازگی معرفی شده، اما تاکنون رندرهای جذاب مختلفی از این خودرو منتشر شده است. اندکی پیش از راکت بانی، رندرهایی از شرکت‌ “Prior Design” هم دیده بودیم و تیونر “CX Racing” عکس هایی از کیت تعویض موتور سوپرای جدید با موتور افسانه ای ۲JZ را منتشر کرده بود.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید