خودرو بانک/ چانگان در نمایشگاه خودروی شانگهای از نسل جدید خودروی شاسی بلند CS75 با نام CS75 پلاس رونمایی کرد. این خودرو در حقیقت نسخه ای بزرگ تر از CS75 است که طراحی جدید و عضلانی تری نیز دارد.
این مدل در کنار مدل CS85 دو محصولی هستند که طراحی جدید چانگان را به نمایش می گذارند. مشخصه های ظاهری هر دو مدل در چراغ های باریک و کشیده در جلو و عقب و جلوپنجره ی بزرگ هستند.
این خودرو با دو موتور در بازار عرضه خواهد شد که یکی 1.5 لیتری توربو و دیگری 2 لیتری توربو است. مدل 1.5 لیتری می تواند 178 اسب بخار قدرت و 265 نیوتون متر گشتاور تولید کند و از یک گیربکس 6 دنده ی خودکار بهره مند است. مدل قوی تر 2 لیتری 233 اسب بخار قدرت و 360 نیوتون متر گشتاور دارد و نیروی آن به یک گیربکس 8 دنده ی اتوماتیک منتقل می شود. گرچه چانگان قوی ترین خودروی کلاس خود نیست اما مدل 2 لیتری به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد.

جالب اینجاست که مدل 1.5 و 2 لیتری این خودرو در ظاهر نیز تفاوت هایی با هم دارند و مدل 2 لیتری کمی اسپرت تر است.
در حالی که مدل قبلی CS75 طراحی بیشتر آفرودی داشت اما به نظر می رسد در نسل جدید سعی شده تا خودرویی اسپرت تر و شهری تر تولید شود.
کابین چانگان CS75 پلاس طراحی بسیار مدرنی دارد و مانند مرسدس بنز از یک نمایشگر بزرگ در مقابل راننده استفاده شده است که تا روی کنسول مرکزی امتداد دارد.

اکثر تنظیمات در این خودرو به صورت لمسی هستند و کلیدهای فیزیکی کمی در کابین دیه می شوند. گرچه لیست امکانات دقیق این خودرو هنوز در دسترس نیست اما با نگاهی به عکس ها می توان متوجه امکاناتی چون تهویه دوگانه خودکار، سیستم تغییر حالت های مختلف رانندگی، ترمز پارک برقی، بلوتوث، اتوهلد، کروز کنترل، تودوزی چرمی و دوربین 360 درجه شد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید