خودرو بانک/ بی ام و مدل کاملا جدید BMW X4 M Competition را در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 رونمایی کرد. خودروی رونمایی شده که رنگ نارنجی خاصی دارد توجه زیادی را به خود جلب کرده است. رونمایی از این مدل توسط بی ام و یک چالش بزرگ برای مرسدس بنز GLC 63 S کوپه است. بی ام و در این مدل از قطعات فیبر کربنی و طراحی داخلی اسپرت هم بهره برده است.

خوشبختانه سایز جلو پنجره ی BMW X4 M Competition نیز عادی است به مدل های جدید بی ام و شباهت ندارد. پشت این جلوپنجره ی زیبا یک موتور 3 لیتری شش سیلندر خطی با دو توربوشارژر آرمیده است که می تواند 510 اسب بخار قدرت و 598 نیوتون متر گشتاور تولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو 4 ثانیه و حداکثر سرعت آن 285 کیلومتر بر ساعت است.

این مدل در مقایسه با نسخه ی عادی X4 M قوی تر است چون با وجود یکسان بودن موتور اما قدرت X4 M تنها 472 اسب بخار است. همچنین BMW X4 M Competition یک دهم ثانیه شتاب بهتری دارد و حداکثر سرعت آن نیز 4 کیلومتر بیشتر است.
بی ام و در حال حاضر سفارش گیری برای این مدل ها را آغاز کرده است و در ضمن مدل های X3 M و X3 M Competition نیز به بازار وارد شده اند.
قیمت پایه ی تعیین شده برای BMW X4 M Competition حدود 81 هزار دلار است. مدل X4 M دارای 7 هزار دلار قیمت پایین تری است. مدل X3 M نیز به قیمت 70 هزار دلار و مدل کامپتیشن X3 به قیمت 77 هزار دلار قابل خرید هستند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید