کاردو/ مرسدس AMG GT ۶۳ S یکی از توانمندترین خودروهای اسپرت حال حاضر در بازار است، اما ظاهرا توانایی‌های این خودرو در حالت استاندارد از نظر کمپانی تیونر Posaidon کافی به نظر نمی‌رسد.از این رو پوسیدون با به‌روزرسانی ای‌سی‌یو، نصب توربوشارژها و اینترکولر بزرگتر و سیستم اگزوز جدید قادر است تا بیشینه قدرت این سدان قدرتمند را به ۸۸۰ اسب‌بخار نیز برساند.

مرسدس AMG GT ۶۳ S در حالت استاندارد قادر به تولید ۶۳۰ اسب‌بخار قدرت بوده که بدین ترتیب قدرتمندترین محصول حال حاضر بخش AMG است. این خودرو طی ۳.۱ ثانیه قادر است از حالت سکون به مرز ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست یابد که این عملکرد خوب باعث شده تا این خودرو یکی از سریعترین‌ها در سگمنت خود باشد.

در حالی که AMG GT ۶۳ S در حالت استاندارد هم قابل و توانا است، اما تیم پوسیدون تصمیم گرفت با نصب پکیج RS ۸۳۰ توانایی‌های این خودرو را ارتقا دهد. با نصب این پکیج بیشینه قدرت تولیدی پیشرانه این سدان اسپرت خانوادگی به مرز ۸۳۰ اسب‌بخار می‌رسد.

اما اگر این میزان قدرت برایتان کفایت نمی‌کند، امکان نصب پکیج RS ۸۳۰+ نیز وجود دارد که ۵۰ اسب‌بخار قدرت بیشتری از پیشرانه این خودرو استخراج می‌شود و نهایت قدرت تولیدی پیشرانه GT ۶۳ S را به ۸۸۰ اسب‌بخار می‌رساند. در این حالت می‌توان گفت که این سدان از بیشتر سوپراسپرت‌های موجود در بازار قدرتمندتر است. لازم به ذکر است که پوسیدون برای نصب این کیت تقویتی ۲۶ هزار و ۷۰۰ دلار دریافت می‌کند.

در کنار تمام به‌روزرسانی‌های انجام شده توسط پوسیدون باید اظهار کرد که این کمپانی استاندارد موسسه TUV آلمان را نیز برای این کیت نصب شده دریافت کرده و بدین ترتیب این نسخه تیون شده GT ۶۳ S را می‌توان نزدیکترین نسخه به سری بلک سریز مرسدس دانست که در این لحظه عرضه نمی‌شوند.

اگر به این سدان ۸۸۰ اسب‌بخاری علاقه چندانی ندارید، پوسیدون همین کیت تقویتی را برای AMG GT کوپه نیز عرضه می‌کند. کمپانی‌های تیونری مانند پوسیدون با تیونینگ محصولات سواری و رساندن قدرت آنها به سطوح بالا، قادر هستند به راحتی سوپراسپرت‌های چند میلیون دلاری را به چالش بکشند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید