آخرین خبر/ ویدئوی جدید منتشر شده نشان می‌دهد که دو دستگاه پورشه 918 اسپایدر با دو بوگاتی، یک مک لارن و حتی با پاگانی و زنوو رخ‌به‌رخ می‌شوند. صادقانه باید گفت این ویدئو جزو بهترین‌های منتشر شده نیست و دلیل آن‌هم شتاب گیری بی‌نظیر سوپرکار هیبریدی اشتوتگارتی‌ها می‌باشد.

در اولین مسابقه یک دستگاه 918 اسپایدر با بوگاتی شیرون مشکی‌رنگ سرشاخ می‌شود. اگرچه در نگاه اول به نظر می‌رسد که این یک جنگ نزدیک خواهد بود و پورشه پیروز خواهد شد اما در نهایت با فاصله‌ی نسبتاً قابل‌توجه به خط پایان می‌رسد. مسابقه بعدی بین 918 اسپایدر مشکی و بوگاتی ویرون گرن سوپر اسپورت ویتسه انجام می‌شود و حدس می‌زنیم که راننده‌ی بوگاتی در زمان لانچ مشکلاتی داشته است.
در سومین رویارویی همان پورشه با مک لارن 720S اسپایدر مسابقه می‌دهد. این یکی کمی سورپرایز کننده است زیرا همه می‌دانیم که سوپرکار بریتانیایی‌ها در مسابقات درگ فوق‌العاده ظاهر می‌شود؛ اما این بار بازی را به پورشه می‌بازد. در سه مسابقه‌ی نهایی نیز دو دستگاه 918 اسپایدر در برابر پاگانی هوایرا، مرسدس-ای ام جی S63 کوپه و زنوو TSR-S قد علم می‌کنند. به نظر شما برنده‌ی این مسابقات کدام خودرو خواهد بود؟!

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید