باشگاه خبرنگاران/ شرکت ولوو طی مراسم امروز خود دست به معرفی و صحبت راجع به جزئیات دو خودروی ارتقا یافته خود زد.
با این که مدت زیادی از زمان معرفی دو خودروی Volvo S90 و V90 می‌گذرد، اما همچنین این اتومبیل‌ها هر دو از ظاهر زیبا و بروزی برخوردارند. از این جهت بسیاری از طرفداران از عدم تغییر بیش از اندازه در طراحی مدل جدید این خودرو‌ها هنگام معرفی امروز بسیار راضی بودند. در واقع باید اظهار کرد بسیاری از مخاطبین ممکن است حتی متوجه تغییرات صورت گرفته نشوند چرا که مدل جدید خودروی ولوو از جزئیات جدید بسیار کوچکی بهره می‌برد.

اصلاحات ایجاد شده در خودروی تازه ولوو شامل یک سپر جلویی جدید به همراه مه شکن‌های تازه می‌شود. این تغییرات همچنین تا قسمت‌های پایینی سپر نیز ادامه دارد. در پشت این خودرو چراغ‌های عقبی کشیده با فرمی زیبا همراه چراغ راهنمای پیاپی قرار گرفته است. در ادامه شرکت ولوو در اتومبیل جدید خود از رنگ‌آمیزی جدید به همراه طراحی جدید برای چرخ‌ها استفاده کرده است. در قسمت داخلی خودرو‌های مدل ۲۰۲۱ S90 و V90 این دو از سیستم صوتی بسیار قدرتمند‌تری بهره می‌برند که با یک تقویت کننده صدا ارتقا یافته است.

در این خودرو‌ها همچنین سیستم تهویه هوایی قرار دارد که می‌تواند ذرات بسیار ریز را در کمتر از چند دقیقه از محیط خارج کند. گفتنی است که این ساستم ابتدا در کشور چین و برای مدل‌های عرضه شده در این کشور معرفی شد. شرکت ولوو تلاش کرده است تا با ایجاد دو سیستم تهویه هوا و صوت قوی در خودرو‌های کوچک مدل‌های ۶۰ خریداران خود را راضی نگه دارد. در ادامه این شرکت از وجود دو ورودی USBC با قدرت ۱۲ والت بهره می‌برد. گفتنی است که در برخی مدل‌ها قابلیت شارژ بی‌سیم نیز وجود دارد.

همچنین مدل دوخت صندلی پشمی XC90 نیز بر روی سری‌های ۹۰ و ۶۰ قرار گرفته که در قسمت‌هایی توسط چرم‌های مخصوص زیباسازی شده‌اند. لازم به ذکر است شرکت ولوو در حال حاضر قصد دارد سیستم هیبریدی را بر روی مابقی خودرو‌های ۶۰ و ۹۰ خود اعمال کند. این شرکت همچنین به طرفداران خود وعده داده است که تا سال ۲۰۲۲ یک مدل تمام الکترونیکی جدید از اتومبیل XC90 عرضه خواهد کرد.

#باهم_شکستش_می‌دهیم
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید