باشگاه خبرنگاران/ در جدیدترین بروزرسانی عنوان The Crew 2 موارد جدید زیادی از قبیل چند خودرو، رویداد و موارد دیگر به آن اضافه شده‌اند.
مسابقه ماشین سواری جهان باز یوبیسافت در حال دریافت پنجمین بروزرسانی رایگان خود برای دستگاه‌های PS4، Xbox One و رایانه شخصی است. این بروزرسانی موارد زیادی را به عنوان The Crew 2 اضافه می‌کند که از آن‌ها می‌توان به خودروها، رویدادها، آواتار‌ها و گزینه‌های شخصی سازی جدید اشاره کرد.

عنوان The Crew 2 بروزرسانی جدیدی در این هفته دریافت کرد که برای دستگاه‌های نامبرده شده عرضه شده است. اسم این بروزرسانی Inner Drive است که ۲۰ خودروی جدید را به این عنوان معرفی می‌کند که شامل Koenigsegg Jesko (2020) و فورد موستانگ Shelby GT500 (2020) می‌شود. این موارد هم برای شما هزینه‌ای ندارد.

اضافه شدن رویدادهای جدید به بازی مسابقه‌ای یوبیسافت
علاوه بر این، بروزرسانی مذکور ۱۵ رویداد جدید Live Summit را اضافه می‌کند که هر هفته یک مورد جدید آغاز می‌شود. تعداد زیادی وسایل و آواتار نیز اضافه شده اند و سرگرمی‌های جدید به زودی فرا می‌رسد.

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده‌اند، خودرو‌های بیشتری نیز در راه هستند که ۸ آوریل به این عنوان اضافه می‌شوند. این خودرو‌ها شامل فراری Enzo Ferrari (۲۰۰۲)، لامبورگینی Diablo GT (۱۹۹۹) و Proto Alpha Mark X (2020) می‌شوند.

موارد اضافه شده دیگر شامل گزینه‌هایی است که قبلا در این بازی ارائه نشده است. از آن‌ها می‌توان به نیترو سفارش، رنگ پنجره و موارد این چنینی اشاره کرد.

جزئیات بروزرسانی جدید عنوان The Crew 2
این بروزرسانی در همه سیستم‌ها با ۱۰ گیگابایت وزن و به صورت خودکار بارگیری می‌شود. این بروزرسانی همچنین اصلاحات و بهبود‌های مختلفی را اعمال می‌کند، بدین معنی که The Crew 2 بهتر از همیشه ظاهر خواهد شد.

عنوان The Crew 2 در بررسی اصلی خود در سال ۲۰۱۸، ۸/۱۰ امتیاز به دست آورده که پیش از بروزرسانی‌های متعدد رایگان آن نوشته شده است. ادموند ترن این بازی را بخاطر "ویژگی‌های سازگار با بازیکن، آزادی حرکت و دور زدن قوانین به منظور ایجاد چیز‌های هیجان انگیز" ستایش کرده است.

#باهم_شکستش_می‌دهیم
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید