زومیت/ شرکت کلاسِن به‌ ساخت خودرو‌های سفارشی سوپرلوکس و امنیتی معروف است. این تیونر آلمانی نسخها‌ی لیموزین از خودرو لندرور رنجرور را به‌همراه تجهیزات سفارشی عرضه می‌کند که ۷۵۰ هزار یورو قیمت دارد.

شرکت آلمانی کلاسِن (Klassen) به خصوصی‌سازی خودرو‌های لوکس ازجمله محصولات مرسدس بنز و میباخ شهرت دارد. از نمونه‌‌کار‌های این شرکت می‌توان مینی‌ون کلاس V مرسدس‌بنز مجهز به ‌امکانات و تجهیزات لوکس کلاس S و خودرو ون مرسدس اسپرینتِر مجهز به امکانات و تجهیزات سوپرلوکس و امنیتی اشاره کرد. این شرکت تیونینگ، تنها به برند‌های اشتوتگاردی بسنده نکرده است و در میان محصولات آن‌ها، مدل‌هایی از لکسوس، بنتلی، رولزرویس و لندرور نیز دیده می‌شود.

خودرو رنجرور اتوبیوگرافی دستخوش تغییرات کلاسن و تبدیل به لیموزین مجلل شده است. این تیونر آلمانی حدود یک متر به‌ طول این خودرو شاسی‌بلند افزوده است و فضای داخلی بیشتری ارائه می‌دهد. درمجموع، طول محصول کلاسن ۶ متر و ۲۱ سانتی‌متر و فاصله‌ی محوری آن ۴ متر و ۱۳ سانتی‌متر است. درنتیجه‌ی این تغییرات، کابین این رنجرور لیموزین می‌تواند چهار صندلی را در خود جای‌ دهد. این دو ردیف صندلی می‌تواند روبه‌روی هم چیده شود؛ البته مشتریان این محصول با سفارش یک ردیف صندلی می‌توانند فضای پا نامحدودی تجربه کنند. ناگفته نماند همراه صفحه‌نمایش دیجیتالی نیز عرضه می‌شود.