باشگاه خبرنگاران/ شرکت فورد با انتشار پستی در صفحه توئیتری خود اعلام کرد که نسل بعدی سری GT این شرکت در چند رنگ عرضه خواهد شد.
چندی پیش بود که شرکت فورد در نمایشگاه Chicago Auto Show از مدل Liquid Carbon خودرو 2021 FordGT رونمایی کرد؛ اما این شرکت به تازگی و با انتشار یک پست در صفحه توئیتری خود اعلام کرد که بسته‌های گرافیکی و شخصی سازی زیادی برای خودروی 2021 FordGT در دسترس خریداران خواهد بود؛ طبق گفته فورد برخی از این موارد در فرآیند تولید خودرو سفارش داده شده از سوی کاربران تاثیری نخواهد گذاشت و می‌توان برخی از آن‌ها را حتی در زمان تحویل خودذرو به خریداران اعمال کرد.

علاوه بر این شرکت فورد یک تصویر متحر نیز منتشر کرد که نشان می‌دهد رنگ قرمز خودرو 2021 FordGT می‌تواند دارای سایه‌های تیره تری نسبت به رنگ اصلی این خودرو داشته باشد که زیبایی بسیار خاصی به این خودرو می‌دهد. علاوه بر این دو تصویر دیگر نیز در گیف منتشر شده از سوی Ford وجود دارد که به رنگ‌های آبی و سفید خودرو این شرکت مربوط می‌شود و این دو رنگ که Ford آن‌ها را White Frozen و Liquid Blue نام گذاری کرده و ظاهرا هر دو آن‌ها توسط فورد ساخته شده‌اند و هر دو از جذابیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

علاوه بر این در تصویر منتشر شده از نسل جدید سری GT شرکت فورد نمایش داده می‌شود که شرکت فورد در هر رنگ از خودروی خود سعی کرده از یک رنگ متضاد استفاد کند که این رنگ متضاد در نوار بالای موتور این خودرو و آینه‌های آن مشاهده می‌شود.

با این حال هنوز مشخص نیست که این رنگ‌ها تنها رنگ‌های موجود برای سری بعدی GT فورد باشد و برای مشخص شدن رنگ‌های دیگر این خودرو تا اعلام بعدی شرکت فورد یا انتشار اخبار جدید از این خودرو در منابع معتبر خودرو منتظر ماند.