باشگاه خبرنگاران/ همان‌طور که مشخص است، شرکت فورد در نظر دارد تا مدل‌های جدیدی از خودروهای Bronco را به مخاطبین خود معرفی کند. این اتومبیل‌ها همچنین مدتی پیش توسط یک پهپاد در حال آزمایش دیده شدند و تصاویری از آن‌ها منتشر شد.

حالا خبرهایی منتشر شده که نشان می‌دهد عنوان Bronco قرار است به تنهایی یک برند مجزا و قدرتمند باشد.
بر طبق انتظار، برند جدید شرکت فورد قرار است با عرضه مدل‌های دو و چهار در Bronco 2021 آغاز به کار کند و همچنین مدل کراس‌اوور Bronco Sport را در خود جای دهد. گفتنی است؛ این سه اتومبیل قرار شده تا در تاریخ ۱۳ جولای، کمتر از یک هفته دیگر، به دنیای اتومبیل معرفی شوند و نمایی تازه را به مخاطبین نشان دهند.

برخلاف دیگر کراس‌اوورها و شاسی‌بلندهای شرکت فورد، مدل‌های برانکو تحت آزمایش‌های سخت برای مقاوم‌سازی قرار می‌گیرند تا برای استفاده در مناطق مختلف مناسب باشند. این خودروها به صورت پیش فرض قابلیت رانش چهار خودرو را با خود به همراه دارند و همچنین سیستم مدیریت کنترل اتومبیل متفاوت و کارآمدی را در اختیار خریداران خود قرار می‌دهند. بر اساس ادعای شرکت سازنده این اتومبیل‌ها با استفاده از سیستم مذکور می‌توانند در هر نوع زمینی که خریدار تمایل دارد مقاوم عمل کنند و دچار مشکل نشوند.

همچنین گفته‌ می‌شود زبان طراحی اعمال شده بر روی اتومبیل‌های جدیدترین برند تحت حمایت فورد قرار است با دیگر محصولات این مجموعه تفاوت داشته باشد. این اتومبیل‌ها با این‌که قرار است Ford Bronco و Ford Bronco Sport نام داشته باشند اما روی قسمت جلویی آن‌ها عنوان برند Bronco قرار خواهد گرفت و دیگر علامت معروف آبی رنگ Ford حضور نخواهد داشت. با توجه به آن‌که این اتومبیل‌ها دیگر برند خود را دارند انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور کاربران شاهد معرفی مدل‌های جدیدتری برای این خانواده باشند. در مجموع می‌توان گفت برند جدید شرکت فورد مخلوطی از خودروهای جیپ، لند روور و فورد است و به نوعی ترکیبی از همه آن‌ها به حساب می‌آید.