باشگاه خبرنگاران/ در این گزارش قیمت تعدادی از مدل‌های مختلف موتور سیکلت را گرد آوری کرده ایم.
موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه مورد توجه جوانان است و در شرایطی که خیابان ها از ترافیک مملو شده اند خیلی از افراد تمایل به خرید موتور سیکلت دارند. در این گزارش قیمت برخی از مدل های پر فروش موتور سیکلت صفر کیلومتر را جمع آوری کرده ایم.

هوندا CBR ۱۵۰R یکی از موتورسیکلت‌های سری CBR هوندا است که نخستین بار در سال ۲۰۰۲ معرفی شد و در حال حاضر هم در کشور‌های تایلند و اندونزی به تولید می‌رسد.

هوندا CBR ۱۵۰R نخستین بار در سال ۱۳۹۰ وارد بازار کشورمان شد و به دلیل ظاهر اسپرتی که داشت مورد توجه قرار گرفت. CBR ۱۵۰R در بین پایین‌ترین مدل‌های سری CBR قرار می‌گیرد، ولی باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی محصولات حاضر در این سری طراحی اسپرتی دارند و ۱۵۰R هم از این قاعده مستثنی نیست.

حتی شاید در ابتدا فکر کنید که با یک موتورسیکلت با حجم موتور بالا روبه‌رو هستید، ولی در واقع اینطور نیست. حجم موتور در هوندا CBR ۱۵۰R به ۱۴۹ سی سی می‌رسد و قدرتی برابر با ۱۸.۳ اسب بخار و گشتاوری معادل ۱۲.۷ نیوتن متر تولید می‌کند که برای موتوری با این حجم کاملا راضی کننده است. برای انتقال این قدرت هم یک جعبه دنده ۶ سرعته با کلاچ دستی در نظر گرفته شده.

هوندا CBR ۱۵۰R یک موتورسیکلت مناسب برای حرکت در مسیر‌های شهری است، ولی موتورسواران مبتدی که به دنبال استفاده از موتورسیکلت‌های مسابقه‌ای هستند نیز می‌توانند کار خود را با آن آغاز کنند.