خودروکار/ ام وی ام 315 در سال 1391 وارد بازار ایران شد که به شدت مورد استقبال واقع شد ، فیس لیفت دوم این محصول در سال 1393 و مدل اسپورت آن در سال 1394 وارد بازار ایران شد.

این هاچ بک زیبا و مدرن همواره از فروش خوب و جایگاه مناسب در بازار ایران برخوردار بوده و حال شرکت مدیران خودرو آماده می شود تا سومین فیس لیفت این محصول را وارد بازار کند.

315 جدید با نام 315 پلاس ،تغییرات را در نمای جلو تغییر خود را ایجاد کرده است ، طرح سپر جلو و جلو پنجره که ظاهر مدرن تری را به خودرو بخشیده و این تغییر کاملا بر چهره خودرو ملموس است.

در نمای جانبی نیز رینگ های 15 اینچی با طراحی جدید جلوه خاصی را به خودرو داده است و وجود راهنما بر روی آینه های جانبی نیز از جمله تغییرات در بخش طراحی خودرو است.

اما با ورود به نمای داخلی ، شما کاملا با فضایی مشابه با ام وی ام ایکس 22 ، مینی کراس پرطرفدار بازار روبرو می شوید، داشبورد ، صندلی ها و رنگ پوشش داخلی برای 315 پلاس جدید و برای مشتریان ایرانی آشنا و مثبت است. ارگونومی صندلی ها راحتر و مناسب تر است و پوشش چرمی و دو رنگ آن حس بهتری را ایجاد می کند .

در بخش فنی :

در بخش فنی این خودرو دارای موتور 1.5 لیتری با قدرت 107 اسب بخار است که از سیستم انتقال قدرت ( گیربکس ) 4 سرعته اتوماتیک برای سهولت در رانندگی از آن استفاده شده که در مجموع هماهنگی مناسب میان موتور و سیستم انتقال قدرت وجود دارد که راضی کننده است.

آپشن ها :

315 پلاس در بخش آپشن های ایمنی و رفاهی با دست پر آمده است ، سان روف برقی ، فرمان برقی ، کروز کنترل ، سیستم کنترل فشار باد تایرها و همچنین سیستم ESP ( کنترل پایداری الکترونیکی ) از آپشن های اضافه شده نسبت به نسل قبلی است تا 315 پلاس یک سر و گردن بالاتر و مجهزتر نسبت به رقبایش راهی بازار کشور شود و موفقیت مدل های قبلی را تکرار کند.