باشگاه خبرنگاران/ موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه مورد توجه جوانان است و در شرایطی که خیابان ها از ترافیک مملو شده اند خیلی از افراد تمایل به خرید موتور سیکلت دارند. در این گزارش قیمت برخی از مدل های پر فروش موتور سیکلت صفر کیلومتر را جمع  آوری کرده ایم.

قیمت انواع موتور سیکلت به شرح زیر است: معرفی و بررسی ایران دوچرخ آوا BF۳
ایران دوچرخ یکی از فعالان صنعت موتورسیکلت در ایران است که محصولات متنوعی را به تولید می‌رساند. یکی از این محصولات، آوا BF۳ یا آوا ۱۲۵ است که در کلاس موتورسیکلت‌های کاب قرار می‌گیرد و مناسب برای تردد در مسیر‌های شهری است.

آوا ۱۲۵ طراحی آشنایی دارد و بسیاری از موتورسیکلت‌های حاضر در این کلاس، طراحی مشابه آن دارند و تفاوت‌های جزئی میان آن‌ها دیده می‌شود. نکته مهم در مورد ایران دوچرخ آوا ۱۲۵ و سایر موتورسیکلت‌های این کلاس، ابعاد مناسب، وزن نسبتا پایین و کنترل ساده است.

موتور به کار رفته در ایران دوچرخ آوا ۱۲۵ حجمی برابر با ۱۲۴ سی سی دارد و می‌تواند ۸.۷ اسب بخار قدرت و ۹.۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند. عملکرد فنی این مجموعه مناسب است هرچند که برخی رقبای آن وضعیت فنی بهتری دارند. در مجموع ایران دوچرخ آوا BF۳ یک موتورسیکلت مناسب برای استفاده در شهر است و باتوجه به قیمت پایین تری که از رقبا دارد، می‌تواند در اولویت خرید قرار بگیرد.

انتهای پیام/