اسب بخار/ شکی نیست که «اوتلندر» یکی از مهم ترین محصولات امروزی «میتسوبیشی» به حساب می آید؛ یکی از SUVهای مطرح ژاپنی که در نسخه “PHEV” پرفروش ترین شاسی بلند هیبریدی جهان شد.

اما اکنون تصاویر جدیدی از نسل چهارم این خودرو شکار شده است که خبر از معرفی زود هنگام آن تا پایان ۲۰۲۰ می دهند. این تصاویر درحالی گرفته شده اند که خودروی نام برده با استتار بسیار، حتا در جزییات طراحی بدنه، همراه بوده است. با این حال، می توان فرم چراغ های غول آسا در جلو را تشخیص داد. این چراغ ها از بالا توسط چراغ های روز باریک احاطه می شوند. جلوپنجره طراحی شده برای خودرو نیز نسبتاً باریک و شکیل است. می توان گفت که عمده المان های طراحی اوتلندر جدید را از کانسپت «میتسوبیشی انگلبرگ تورر» قرض گرفته اند.

ما در حال حاضر نمی توانیم این موضوع را تأیید یا تکذیب کنیم، اما شایعاتی وجود دارند که می گویند اوتلندر جدید براساس پلت فرم «نیسان روگ» جدید، یا همان «نیسان ایکس تریل»، طراحی شده است. در خصوص مشخصات فنی هم فعلاً حرف خاصی برای گفتن وجود ندارد اما این تضمین را به شما می دهیم که قطعاً میتسوبیشی در این نسل هم به دنبال عرضه نسخه پلاگین هیبرید از اوتلندر است. طبق گزارش های رسیده، در نسل جدید از پکیج باتری های بزرگ تر و قوی تری استفاده شده است که پیمایش بیش تری را با یک بار شارژ به اوتلندر PHEV هدیه می دهند.

 
میتسوبیشی حتا یک کلمه هم درباره تاریخ رسمی رونمایی از اوتلندر نسل چهارم حرف نمی زند، اما گزارش های موثق حاکی از معرفی این خودرو تا پیش از پایان سال ۲۰۲۰ هستند. اگر این فرض درست باشد، باید از سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ حضور اوتلندر جدید را در نمایشگاه های میتسوبیشی جشن بگیریم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar