باشگاه خبرنگاران/ مرسدس بنز کلاس S جدید رونمایی شد.اولین مدل مرسدس بنز کلاس S حدود ۴۹ سال پیش تولید شد و هدف از ساخت مجدد آن رونمایی از خودرویی لوکس و مدرن است. سدان لوکس مرسدس بنز به‌عنوان مدل ۲۰۲۱، در قالب خودرو S۵۰۰ و S۵۸۰ با چهار چرخ  Matic، به بازار عرضه می شود.

زمانی که خودرو جدیدی به بازار عرضه می‌شود، خودروسازان تمایل دارند تعدادی از ریزه کاری‌های گذشته را حذف کنند و خودرویی متفاوت تر به بازار ارائه دهند و کلاس جدید مرسدس بنز S نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 ۸۰ درصد از کل خریداران کلاس S برای خرید اتومبیل بعدی خود با مارک مرسدس منتظر هستند. شگفت آورتر اینکه این روند در بازار ایالات متحده نیز صادق است، جایی که خریداران نسبت به مارک و برند وفادار هستند.

جدید MERCEDES S-CLASS 2021 - کارخانه تولید در آلمان (کارخانه جدید - اینگونه ساخته می شود)

لیست خودروهایی که در رده کلاس S ساخته شده، کم است و خودرویی با کیفیت مرسدس بنز کلاس S حتی در بین گران قیمت ترین خودروها کمتر دید می شود. می توان گفت که کلاس S در بالاترین رده فن آوری قرار دارد.

جدید MERCEDES S-CLASS 2021 - کارخانه تولید در آلمان (کارخانه جدید - اینگونه ساخته می شود)

مدل جدید مرسدس نشان دهنده یک گام رو به جلو در سبک شناسی است.قسمت جلوی آن از جلو پنجره مرسدس بنز سنتی الهام گرفته شده و مشابه کلاس E فیس لیفت، اما بزرگتر از آن است.

جدید MERCEDES S-CLASS 2021 - کارخانه تولید در آلمان (کارخانه جدید - اینگونه ساخته می شود)

مهم‌ترین تفاوت کابین مدل ۲۰۲۱ با نسل قبل، به نمایشگر لمسی ۱۲/۸ اینچ مربوط است که شبیه تبلت و با نمای عمودی ارائه خواهد شد. کلاس S جدید قرار است، ۲۷ کلید کمتر نسبت به مدل فعلی (W۲۲۲) داشته باشد. پشت فرمان هم، نمایشگری بزرگ و تمام دیجیتال نصب می‌شود.

 طراحی صندلی‌های کلاس S نیز به‌روزرسانی شده است. مدل‌های چهارصندلی، با کنسول میانی در عقب و استراحتگاه تاشدنی برای بازو، قابل سفارش خواهد بود. همچنین امکانات اضافی، مثل گرم‌کن برای دستگیره‌ها، بالشتک پشت سری و زیردستی داخل در‌ها نیز به فهرست آپشن‌ها اضافه شده‌ است.

مرسدس بنز ادعا می‌کند کابین نسل جدید کلاس S به لطف بازطراحی و استفاده از فوم‌های آکوستیک، آرام‌تر و ساکت‌تر از مدل‌های قبلی خواهد بود. فاصله محور‌ها در نسخه استاندارد به ۳۱۰۶ میلی‌متر و در مدل LWB به ۳۲۱۶ میلی‌متر می‌رسد تا حتی در ارزان‌ترین نسخه، ۷۱ میلی‌متر بیشتر از مدل ۲۰۲۰ باشد. این خودرو با سری میباخ و پولمن که طول بدنه‌ی بیشتر دارند هم تولید خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar