عصر ایران/ با چنین پیشرانه ای، مرسدس تنها 3.7 ثانیه زمان لازم دارد تا از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت دست یافته و رکورد خود را ثبت کند.

وقتی که درباره بهترین های مرسدس بنز صحبت می شود قطعا تعدادی از گزینه های اصلی به خانواده AMG GT این کمپانی اختصاص خواهد داشت و هم اکنون در کاتالوگ 2021 برند آلمانی یک محصول خاص با نام آ ام گ جی تی 2021 نسخه Stealth Edition معرفی شده است.

این هیولای سیاه پوش از پیشرانه 4 لیتری توربودوقلوی 8 سیلندر با 550 اسب بخار خروجی و گشتاور 502 پوندفوت استفاده می کند تا از تمام نسخه های قبلی همین کلاس در حالت استاندارد(به جز بلک سریز 720 اسب بخاری)، قدرتمندتر باشد. در بخش جعبه دنده نیز از نمونه 7 سرعته دوکلاچه اتوماتیک استفاده شده است.

این ویژگی ها برای نسخه کوپه (GT C) و رودستر (GT R) یکسان است.
با چنین پیشرانه ای، مرسدس تنها 3.7 ثانیه زمان لازم دارد تا از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت دست یافته و رکورد خود را ثبت کند.

سیستم تعلیق خودرو نیز کاملا بروزرسانی شده و در آن از سامانه تطبیقی جدید استفاده شده تا کمترین میزان ناهمواری های مسیر در کابین احساس شود. کالیپرهای قرمز رنگ سیستم ترمز در نسخه Stealth کاملا به رنگ مشکی درآمده اند.

رینگ ها در محور جلو 19 اینچی و در عقب 20 اینچی انتخاب شده اند و دارای پوشش مشکی مات هستند تا در هماهنگی کامل با نمای ظاهری خودرو باشند.

در نسخه کوپه سقف فیبرکربنی و در مدل رودستر از نمونه پارچه ای مشکی استفاده شده است. هرچند این محصول در حالت استاندارد با رنگ مشکی ارائه می شود اما مشتریان امکان سفارش دو طیف مختلف از خاکستری را نیز پیش روی خود دارند.

این محصول در اوایل سال 2021 برای فروش در بازار آمریکا عرضه می شود و قیمت آن هنوز مشخص نیست.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar